Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem semmi ez a pontozás!Ez...

Sókristály kérdése:

Nem semmi ez a pontozás!Ez valami hadjárat lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap regisztráltam újra ezen az oldalon, mert az első felhasználónevem elszállt. Ne kérdezzétek miért, új e-mail címet is csinálnom kellett :-(

Néhány sablon kérdésre válaszoltam, plusz egy olyanra, ahol a kérdező hosszan szoptató anyukáktól kért sztorikat.

Ma már csak 64%-on állok.


2012. ápr. 21. 09:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Hülyékkel vitatkoztam.
2012. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
figyelj ez így szokott lenni.
2012. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ahogy írják ezzel nem kell foglalkozni. Amúgy meg az olyanok mint mi hogy leírják mi van és egyeseknek nem tetszik egyből le lesz pontozva, persze ha igazat írsz több a fel pontozás mint a le. A gáz ott van hogy kint a neved, és így egy nagyobb sérelemért össze vissza kezdenek le pontozni. Ezt az első napi "buktádat" könnyen ki lehet köszörülni, ezen nem múlik.


Ja erre a visszatérő "ellenségre" egy példa is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


"Persze az 50 % körüliek , folyamatosan bebizonyítják , hogy képtelenek többre vinni , minden szavukkal ezt alátámasztva!!"

Ezt azért ki kérném magamnak, nem mindenki olyan, én is csak rengeteg idióta vitába keveredtem, bár benne olt az én részem is, nem szeretem ha egyesek a saját idiótaságuk miatt más pénzével játszanak.

2012. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Kedves Hart!

Abban is van valami, hogy a tudást nem mindig díjazzák. Teljesen más témakörben ugyan, de van egy felhasználó, aki mindig korrekt, és vérprofi válaszokat ad.

Teszi ezt akkor is, ha ezzel nem jár a kérdező kedvében, és mindig vállalja a nevét. Az Ő értékelése is elég szánalmas. Ebben csupán az a veszélyes, hogy vannak kérdezők, akik a %-ot nézik, és az alapján fogadják meg a tanácsokat. Tehát hamarabb hisznek annak, aki a szájuk íze szerint válaszol, és ettől jó az értékelése, mint annak, aki tényleg tudja, miről beszél.

Sajnálatos, hogy nem kötelező a felhasználónév vállalása. Talán kevesebb ilyen "villongás" lenne.

De olvastam már lista elején álló felhasználó panaszát, akit azért kezdtek el lepontozgatni, hogy lejjebb kerüljön, ezáltal Ők előrébb. Mintha ez valami verseny lenne, és nem arról szólna, hogy infót gyűjtsünk, vagy segítsünk egymásnak. Talán az is jó lenne, ha nem is létezne lista.

2012. ápr. 22. 19:06
 25/30 porcukormókus válasza:

Hartnak igaza van, ha zavar a lepontozósdi, talán jobb, ha elrejted a nevedet.

Egyszer tettem fel ezzel kapcsolatban egy kérdést -ha érdekel kiemeltem Babák kategóriában, mert ide nem tudom belinkelni- azzal kapcsolatban, hogy az anyukák miért nem használják a nickneveiket. Többen is írták, hogy azért, mert akkor rájuk szállnak a lepontozók, inkább teljesen anonimak maradnak.. :S

Máskülönben úgy vettem észre, hogy mindig olyanok mocskolódnak meg sértegetik a másikat, akik nem használnak nevet. Legalábbis az esetek túlnyomó részében. Szerintem is jó lenne, ha kötelező lenne.

2012. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Megnéztem a kiemelt kérdést és válaszoltam is rá. A 33. válaszadó vagyok.
2012. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Szia Carmen!

Örülök, hogy megvagy. Már hiányoztak a válaszaid. Nem mindig értettünk egyet, de mindig kulturáltan vitattuk meg a kérdést.

Amúgy azoknak, akik azért nem névvel írnak, mert a rendes nevüket adták meg, megírtam priviben, hogyan tudják megváltoztatni.

2012. ápr. 23. 09:40
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem Carmen vagyok :) most, hogy visszanéztem, valóban úgy tűnik :) bocsánat ha félrevezető volt :)
2012. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Bocs, akkor ezt benéztem :-)

Amúgy én is írtam oda néhány perce választ.

2012. ápr. 23. 09:56
 30/30 chrishu ***** válasza:
Én amikor értelmes választ adok legtöbbször lepontoznak. Viszont amikor bunkó módin írok 5-6% több :D
2012. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!