Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vannak gonosz, lepontozó...

Miért vannak gonosz, lepontozós anyukák?

Figyelt kérdés
Érdekes, mert mikor választ írunk valamire, rögtön jön az : én nem pontozok le senkit szöveg. Aztán valaki mégiscsak lepontoz, elég csúnyán. Fel vagyok ezen háborodva, mert bármilyen választ, tanácsot, véleményt leírok, le vagyok pontozva. Tök mindegy mit írunk, lepontoznak. Akkor mégis ki az,ha nem az anyukák?! Itt már megvan a másik kérdésemre is a válasz: Miért sok a kérdés és kevés rájuk a válasz? Azért mert nem mer senki írni. Leszólják, leszidják.stb.. Én nyár óta vagyok itt, ez akkoriban még nem volt így, de mostanában.... Nem a pontok miatt vagyok itt,hanem kérdezek és válaszolok. De ha a kérdésemre pocskondiázás a válasz azért az rosszul esik. Na akkor ki is pontoz le?? (muszáj volt kiírnom magamból, mert bosszant)

2012. ápr. 2. 19:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

ezzel nem vagy egyedül

én mindig normálisan leírom a saját tapasztalataimat,nem vallok semmiben szélsőséges nézeteket,mégis állandóan lepontoznak.Van,amikor engem egyedül,pedig ugyanaz a válaszom,mint a többi válaszolónak.ilyenkor már üldözési mániám van,hogy valaki kinézte a 80 százalékomat,és direkt engem pontoz le.

én azt mondom,hogy ennyi boldogsága legyen annak,aki lepontoz

2012. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én meg azt veszem észre, hogy nem mindenki mer őszintén véleményt írni, főleg, ha az előtte lévő kb 3-4 komment egyöntetű válasz volt.

Viszont ha valaki ír egy eltérő választ a kérdésre, akkor megy a lehúzás arra az egyre.

Ez a pontozás meg hülyeség szerintem. Nem tudom mi értelme van. A kérdező maga is el tudja dönteni, h számára mennyire volt hasznos v nem. Mindenki leírja a saját tapasztalatát. Ami mindenkinél más.

Van aki csak megerősítést akar nyerni és azokat akik hasonlóan gondolkodnak nem pontozza le, akik meg nem, azokra meg megy a lefelé kéz.

Kb így működik... aki meg tényleg választ akar kapni a kérdésre, az meg nem szórakozik, h nyomogassa a kezeket.

2012. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Ezeket a pontokat be lehet váltani a Rossmannban, vagy miért jó gyűjteni?

Mert akkor ezentúl én is azt írom, amit hallani akarnak, nem amit gondolok. :)

2012. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
nem biztos, hogy az anyukák pontoznak le, akik a kérdést felteszik. Lepontozhat bárki, aki regisztrálva van és trollkodni támad kedve, nemcsak a kérdező tud lepontozni!!!
2012. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
En csak rohogok ha valaki lepontoz plane ha semmi rosszat nem irtam csak a velemenyemet. ezen felesleges ragodni szerintem.amugy meg nem hinnem hogy ezert nem irnak valaszokat.
2012. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Én hetek óta már csak olvasgatni járok ide.

A kérdések legtöbbjénél úgy leugatják a kérdezőt, hogy szerencsétlen soha többé nem fog kérdezni semmit. Ha valahová sok válasz érkezik, ott tuti egymásnak esnek a válaszolók.

A szoptatás kategóriában már nem is merek válaszolni, mert tök mindegy, hogy melyik tábort képviseled, mekkora a cicid, akkor is olyat kapsz, hogy a fal adja a másikat.

Van itt pár jó fej anyuka, de ahogy észrevettem, már ők sem írnak, pedig egyik-másik válaszadó kifejezetten jó válaszokat szokott adni.

2012. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

De nem ám! :)

Sőt, ha az én válaszom nem lesz 100%-ban hasznos, bosszúból lepontozok minden anyukát. :))

2012. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én konkrétan úgy érzem, hogy valaki direkt "rám állt", és állandóan lepontoz, ha látja, hogy választ írok. Érdekes módon, amíg nem volt kiírva név, addig 98%-os voltam. Aztán hipp-hopp, 86% lettem. Bár valahol ma is megint lepontoztak, úgyhogy lehet, hogy már 85 vagyok...Engem is bosszant, próbálok nem foglalkozni vele, de azért mégis...Biztos valakit bosszantott, amikor leírtam a véleményem a suttogóról, azóta zuhan a százalékom.
2012. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Érdekes módon én meg 100%-os is voltam. Most meg tessék, nézd meg.

Fogalmam sincs, ki pontozgat így lefelé. De nem kívánom ezt az érzést senkinek.

2012. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen, akinek ki van írva név, annak sokkal rosszabb a százaléka. Pl: most én is válaszoltam egy kérdésre, amire Túrórudi is, és hiába neki van igaza, mégis a másik a "nagyon hasznos", amikor nem igaz. (Vaterás 1ft-os kérdés)
2012. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!