Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért vannak a Gyakorin (vagy...

Miért vannak a Gyakorin (vagy úgy az életben) olyan "egyének", akik majd minden válaszukban csak sértegetni képesek a másikat?! Példa lent.

Figyelt kérdés

Például megkérdeznéd a nagyérdeműt, hogy mennyibe kerül az XY csoki, mert hogy egyszer ettél már, és kegyetlenül finom. Vagy milyen fajta az a nadrág, mert irgalmatlanul szép.


Erre - biztos lehetsz benne - tízből kettő valami ilyesmit vág a képedbe:


1. "200 forint az az ehetelen moslék."


2. "200 forint, de az az okádék soha nem is volt csokoládé, hanem az valami ocsmány kinézetű korcs ötvözet."


Nem azt kérdezték tőletek hülye barom banda, hogy mennyibe kerül?! Nem leírta a kérdező a pofátokba, hogy NEKI(!) MENNYIRE tetszett?!


Egyszóval miért kell olyan válaszokat itt kapni (akár nekem, akár másoknak - sajnos vannak bőven példák szép számmal), ami vagy nem vág a témába, vagy témába vág, de még jóóól oda is b*sznak a kérdezőnek egy totális hülyeséggel?!

Ki a franc kérdezte a véleményeteket?!

Miért kell ha árról, vagy helyről, vay méretről, vagy típusról, vagy tudom is én miről kérdeznek, teljesen mást válaszolnia pár idióta beképzelét majomnak?!


És még nekik áll feljebb, vicc.



2014. ápr. 8. 11:28
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Neked fogalmad sincs, mit is jelent valójában a sértegetés, fikázás. Elég csúnyán, agresszíven, mocskolódva és lenézően beszélsz másokról, akiknek az a "bűnük", hogy nem egyezik az ízlésük a tieddel. Ha nem tetszik, vagyis inkább idegbaj nélkül nem tudod elviselni, hogy egyesek a válaszuk mellé a véleményüket is odaírják; akkor te se oszd meg a saját véleményed, csak egy szimpla kérdést írj ki, vagy ami még jobb, ne is írj ki kérdést.
2014. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Hetes: és te mégis mit tennél? Hagynád, hogy beszóljon egy hót' ismeretlen idióta olyan dologban, amit te csodálatosnak, GYÖNYÖRŰNEK tartasz? Úgy, hogy még okot sem adtál rá? Meg se sértetted vele? Ezért még csak meg se szólnád? Na ne. :) " én voltam a hetes,


ha nekem tényleg tetszik valami, nem nagyon érdekel ki mit mond róla


valami nagyon gyenge a szemályiségedben és ingatag, hogy erőszakkal kell anyatigrisként támadni, ha valaki nem ért veled egyet, vagy ocsmánynak tart valamit amit te gyönyörűnek

2014. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Mátévasas válasza:

Én még csak 12 éves vagyok de még 1 embernek se szóltam be!

Utálom a trollokat! sajnos nekem is ilyenek vannak

pl egyszer kiírtam egy kutyával kapcsolatos kérdés 7-ből 5 olyanokat írt hogy: -De sok midnent akarsz

-azt akarod hogy a kutya robot legyen?


Nem fogom megérteni ezeket úgy belerúgnék a pofájukba


meg én még azt sem értem hogy ha 1 betűt félre írsz akkor egyből jönnek a támadások hogy te így vagy csicska úgy vagy csicska pl értem helyett éetem

2014. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
"Mátévasas" te se vagy valami erőszakmentes beállítottságú, ha a problémakezelésnél rugdosódnál
2014. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

"Amiben látatlanban nevezel embereket senkiházinak, és ez még a leggyengébb."


PERSZE! Mikor egy egyszerű kérdés, melyben én kérdezek valamit olyan szög egyszerű dologt, hogy ez és ez mi, és ezért én egy valóságos komplett letolást kapok, mert, hát ez mekkora egy szar, vagy mekkora okádék, vagy egy ronda korcs, hogy lehet ezt és azt a szart szeretni,


AKKOR ÉN AZT SZÓ NÉLKÜL TŰRJEM EL???!!! Pláne, hogy NEM IS EZ volt a kérdés???!!!


Na ne haragudj, és még te meg a hasonlók előtted beszélnek arról, hogy ne sértsek sok ilyen belepofázás után másokat?...


Eskü, egy vicc az egész oldal, a sok kérdés nélkül kötekedő, ok nélkül másikat lehurrogó beképzelt majommal!


Huszonegyesnek: ha csak egy szimpla nem tetszés lenne... De amit én már kaptam (KÉDRÉS NÉLKÜL!!!) pár itteni (nem ennél a kérdésnél) sznob (már nem tudok mást mondani, tuti azok lehettek, mert alaposan el voltak szállva) másnál-mindent-jobban-tudó barom fafejtől TE SEM HAGYNÁD szó nélkül!


Garantálom.


Utolsó előtti, látom neked is ugyanilyen gondjaid vannak, gratulálok a többinek, akik szerint ezek a dolgok itt "teljesen normális" számba mennek ("nem kell kiakadni" WTF???) - és még ti mutogattok rám, és a NEM kötekedni (legalábbis eddig) feljárókra. Röhej! :)


Akik pedig újan jönnének ide, azoknak tökéletes megfogalmaztam már mi a baj az egésszel, sérelmemre:


"Ohh igen, ez és az betört hozzám, elvitt egy csomó mindenemet, de nehogy feljelentést tegyek! Jajj szegény betörök, hisz ők ugyanolyanok mint én, én (aki soha nem tett ilyet!!!) semmivel nem vagyok jobb náluk..." Gyengébbek kedvéért: a példában feljelentés = jogos kőkemény beszólás a hülyékre.


Ezek után hagyjuk de sürgősen, hogy állítólagosan én lennék a rossz. Még viccnek is rossz...


Egy ember _AKIT_ (és nem aki) sértegettek. (De NEHOGY szóvátegye, NEHOGY megvédje magát, mert ezzel rosszabb lesz, mint a kéretlenül bepofázó fafej.)

2014. ápr. 10. 19:20
 26/29 A kérdező kommentje:

Valamelyiktőtöknek komolyan mondom igaza van!


Ha néhányótoknak ITT az a NORMÁLIS, hogy mások a kéretlen beugatásukkal (amivel még csak nem is a kérdésre felelnek) tönkrevágjanak egy csomó teljesen ártatlannak indult kérdést, komolyan mondom, neki lesz igaza:


Többet nem érdemes ide feljönni!


Akik pedig hülyék (nem mindenki szerencsére, de vannak trollok szép számmal), azok pedig folytassák csak a senkiházi modortalan viselkedésüket majd egymással.


De innentől nélkülem, az ilyen alpári viselkedést mindig is elítéltem.


Maradjatok hülyék csak egymásnak. Egymáshoz valók vagytok, én köszönöm, keresem továbbra is a normális emberek társaságát. Ahogy eddig is.


Szeva GYIK! Jobb lesz nélküled. :)

2014. ápr. 10. 19:27
 27/29 anonim ***** válasza:

szerintem annyira az interneten élsz, hogy már fel sem tűnik, mennyire nem jelent semmit, ha egy vadidegen mond valamit látatlanba


és sokan, nem veszik fel, ha nem értenek velük egyet


hihetetlen mennyi düh árad belőled



szedsz valamit? vagy túl sok kávét, energia italt iszol, hogy ennyire hever a reakciód a semmire?

2014. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Másolj már be ide néhány konkrét példát, kíváncsivá tettél!
2014. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nyilván te lehetsz alpári, sértegethetsz látatlanban bárkit, nevezhetsz sznobnak vagy senkiházinak bárkit, de veled ne kötekedjen senki. Az a baj, így nagyon sok gondod lesz még az életben, én azt mondom, aki ennyire hiperérzékeny, mint te vagy, az kifelé is úgy kommunikáljon, ahogy ő elvárná másoktól, mert az, amit te művelsz itt, sehogy sem áll arányban azzal az elvárással, amit másoktól várnál el.
2014. ápr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!