Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy ha egy kérdést nő tesz fel akkor minden rendben, ha hasonlót egy férfi azt rögtön törlik, mondván hogy provokáló?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem a nemen mulik a kerdezonek, hanem a stilusan.
2014. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Én kérdésemet is törölték már, minden indoklás nélkül, pedig nő vagyok és csak azt firtattam, hogy aki a korábbi szeretőjével házasodott -legyen az nő vagy férfi, mindegy- az hogyan éri el, hogy a másik megbízzon benne, hisz' együtt verték át a korábbi házastársat. Mi volt ebben olyan hűde szabályellenes, mai napig nem értem. Nem hiszem, hogy nemfüggő a törlés, amit itt jelentenek, azt bumm, törlik, csak úgy.
2014. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem értek veled egyet első, mert már nálam is volt ilyen.és ez inkább csak erre a kategóriára jellemző, mert itt jobbára csak anyukák vannak, és ha nem tetszik nekik valami egyből megy a vamzerkodás.

sajnos ilyen az ország.

de ha ők szidnak valakit az rendjén van, még a kérdezőnek is segítenek ha úgy van tanácsokkal.

2014. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem hogy miért baj a feleségemnek hogy sokat beszélek az anyukámmal. Nemrég egy nő azt kérdezte hogy miért baj a férjének hogy napi háromszor hívja telefonon az anyját. Az a kérdés nem volt provokatív akkor az enyém miért?
2014. ápr. 14. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Emlekszem a kerdesedre, masodik. Olyan proszton volt megfogalmazva, hogy mindenkinek kinyilt a bicska miatt a zsebeben - meg annak is, aki sose volt hutlen.
2014. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ügy látom itt a nőket dicsérni a férfiakat lehúzni kell, különben provokatív vagyok.
2014. ápr. 14. 16:24
 7/12 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a kérdező nemén múlna. Engem inkább az érdekelne, hogy a moderátorok vajon automatikusan törlik a bejelentett kérdéseket vagy mérlegelnek is azért? Mert már több olyan kérdés volt törölve, amelyiknél nem értettem a miértet.
2014. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha a nő megcsalja a férjét szinte egy angyal lesz, ha egy férfi teszi perzse egy utolsó mocskos disznó.
2014. ápr. 14. 16:26
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor írják ki hogy mi a HIVATALOS ÁLLÁSPONT, és akkor nem látogatja az ember a gyakori kérdéseket!
2014. ápr. 14. 16:27
 10/12 anonim válasza:
Ezzel azért nem értek egyet Kedves Kérdező, ebben a témakörben már azért is leri..nak egy nőt, ha gondolni mer egy másik férfira a párján kívül...
2014. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!