Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek nem lenne jobb,...

Szerintetek nem lenne jobb, ha kizárólag a kérdést kiíró értékelhetné a kapott válaszokat? A válaszolók a többi válaszolókét pedig nem értékelhetnék?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint sokkal jobb lenne .Nevetséges ami itt megy sokszor . Sokszor korrekt,hasznos válaszok válnak 0 %-á ,csak mert másoknak szúrja a szemét ,más véleményen vannak stb .Itt nem egymásnak kell" megfelelelnünk" hasznos válasszal szolgálnunk,hanem csak a kérdés kiírójának .

2014. máj. 12. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-esnél a pont, leírta tisztán. Én inkább a facebookra szeretnék egy nem tetszik gombot :D
2014. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Sok dologban nem átlagos a felfogásom, ezért is ilyen a százalékom. Ha ez az ára az őszinte válaszaimnak, akkor ez van. Kapja be a sok értelmetlenül lepontozó.
2014. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
De ennyi embernél kivitelezhetetlen, hogy rendeltetésszerűen legyen használva, mert biztosan van csomó olyan, aki azért nyomja, mert nem szimpatikus a válasz, van aki talán el sem olvassa, csak végigsöpör az oldalon és nyomkodja a pirosat. Heccből. Tehát ilyen sosem lesz, hogy mindenki rendeltetésszerűen használja. Ezért nincs is értelme.
2014. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen a facebookre is jó lenne egy -nem tetszik- ...bár kíváncsi lennék arra milyen gyakran klikkelnének ,sok ember azt már nem vállalná nyilvánosan (szerintem).
2014. máj. 12. 14:20
 15/17 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy nincs értelme ... ahogyan a kérdésemnek sem :) ,csak kíváncsi voltam a többiek véleményére ezt illetően . Én ezután is megpróbálok hasznos válaszokat adni ,és pontozás ide vagy oda ,ahogyan már írták is ,ha csak egy kicsi is használható belőle ,már megérte ;-) .
2014. máj. 12. 14:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Mókás lenne Facebookon a sok lájkvadász tükörpózernek, ha csak a lájkolók személyét láthatná, de a nem tetszikelők névtelenül lennének. :D
2014. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha csak a kérdés kiírójának szeretnél segíteni, írjál neki magánlevelet.

Ez az oldal pont arról szól, hogy SOK embernek segítünk egy kérdéssel. Ezért aztán az eredeti elképzelés szerint hasznos a pontozás.

Más kérdés, hogy mi lett belőle...

2017. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!