Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális emberek, akik normáli...

Normális emberek, akik normális választ is tudnak adni, segítő szándékkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a gondom, hogy elég vékony típus vagyok és bármennyit ehetek nem hízok, esetleg 1-2 kilót(anya is ilyen volt, szóval a genetika miatt...) és az érdekelne hogyha sportolnék, vagy tornáznék, akkor elképzelhető, hogy vastagodni fog a lábam, vagy csak az a kis husi tűnik el róla? illetve nincs valami szer, ami segít vastagodni?

Légyszi, aki tud írjon valami tippet, előre is köszönöm!

20/L


2011. nov. 19. 17:57
 1/4 dirtboy ***** válasza:

járj el konditerembe lábedzést végezni,ehhez kell tömegnövelő étrend is persze.

arra is figyelj hogy sok kalóriát fogyassz mert hízni csak úgy lehet.

2011. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végezz izomnövelő edzést! De csodát ne várj. Aki vékony alkatú, sosem lesz nagydarab állat. Másrészt a hölgyeknek nehezebb az izomépítés.
2011. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. ha tényleg ilyen nehezen hízol a kajától, akkor át kell térned tömegnövelő étrendre. ez azt jelenti, hogy testsúlykilogrammonként meg kell enned minimum 2g fehérjét, és 5g szénhidrátot most jön a lényeg..MINŐSÉGI kajából. ez azt jelenti, hogy el kell hagyni az olyan kajákat az étrendedből amik csak a térfogatot foglalják el a gyomrodban de hasznos tápértékük nagyon kevés van.

ez a genetikusan nem tudok hízni című dolog elég hülyeség, mert ha több szénhidrátot viszel be mint amennyit elhasználsz, híznod kell. max annyi, hogy nehezen vagy rá képes.a tömegnövelés mint szó, meg mint folyamat ne ilyesszen meg, mert ennek a sovány izomtömeg szerzése a célja, nem pedig a zsírosodás.

tömegnövelő étrendet itt találsz: [link]


javaslom még az alapismeretek elolvasását is. [link]


meg ha akarod elküldöm neked a saját sárga kapszulámat. ez egy könyv, amiben minden le van írva amit az edzésről és a sporttáplálkozásról tudni kell. ne aggódj nem hosszú, 106 oldal az egész. ha ezeket elolvasod, minden kérdésedre választ kapsz majd. szal ha kell, írj privátot.


21/F

2011. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 18:17 nagyon szép sok mindenre kiterjedő választ adtál. De szerintem egy kezdőnek ez még túl sok. Persze olvasd el csak segít;).

Nagyon egyszerű pont itt az idő , hogy elkezd mert tél van. És ilyenkor ugye lassúl az anyagcsere ami tömegnövekedéssel jár. Sok fehérje dús étel szénhidráttal.

Esetleg fehére turmix edzések után.

92 kg ról kezdtem a telet most 105 vagyok.

19/f

2011. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!