Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozzák le a normális...

Miért pontozzák le a normális hangnemben írt, segítő szándékú válaszaimat?

Figyelt kérdés
És nem először. Mi ebben a buli????

2014. máj. 24. 08:56
1 2
 11/20 anonim válasza:

Ha ide kiírod, hogy nem szereted a gyerekedet, akkor azokat akik azt írják, hogy ez nem természetes, mert az ember szereti a gyerekeit, szinte 0-ra pontozzák, akik azt írják, hogy ezért szuper szülő vagy, azok kapnak 90-100%-ot.


Mit vársz ilyen emberektől?

2014. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem szard le a százalélod. Ez is csak azért van kitalálva, hogy a regisztráltak versenyezzenek, és vitatkozzanak. Legalábbis én ezt gondolom, és szerintem semmi értelme ennek a %-nak. Ha kicsi a százalékod, de jó, hasznos a válaszod, ki nem szarja le, hogy hány százalékos válaszod van? Ha 38%-ra vagy lepontozva és a kérdező azt hallja tőled amit akarsz, akkor az ő szemében az 100%. Vagy a 100%-s válasza haszontalan, 0%-s.

Mit gondolsz? 70%-s vok, de neked ez 100%-s, vagy 0%-s?

2014. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Megprobàlom letojni ezek utàn:) Csk olyan dühitö!
2014. máj. 24. 12:45
 14/20 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük. Ez legyen az életben a legnagyobb örömük, ahogy mondani szokás!!!
2014. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Zsebvirág ***** válasza:
95%

Engem Közlekedés->Autók, motorok kategóriában szoktak lehúzni pedig sokszor jó választ írok. Nah meg az a kedvencem mikor a kérdező megkérdezi vegyen-e Ladát, én írom, hogy azért egy Swift mégis csak jobb, erre beírja egy elvakult Suzuki gyűlölő (aki mellesleg vagy magasabb kategóriás autóval jár vagy VOLÁN busszal, tehát sosem ült egyik fajta autóban sem), hogy Suzukit biztos ne vegyen, a Lada 1000x jobb a Suzukinál és persze az ilyen lepontozza a válaszom.


De másik kedvencem ezen az oldalon, hogy egy kérdésemre senki nem válaszol viszont egy idő után más kategóriában találom ami annyit takar, hogy válaszolni nem tudnak meg nem mernek, de jelentgetni azt bírnak. xD

2014. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem kell figyelni ezeket a pontozásokat, csak válaszold azt, amit gondolsz.
2014. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amit te normális hangnemnek tartasz, mert mondjuk tényt közölsz, azt ők egyszerűen támadásnak, lenézésnek, okoskodásnak, szőrszálhasogatásnak veszik. Főleg, ha olyanokra válaszolsz amikhez nem értesz, mint én. :D Pl. az előbb írtam egy ezotérikus kérdésre, hogy mitől lehet leesve sokminden a fürdőszobában. Nyilván senki nem fogja itt pozitívan értékelni, ha kizárom a szellemeket. :D
2014. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sztem a témától is függ. pl a politikai rovatba is írtam már, meg az abortusz témához egyszer hozzászóltam, ezek életveszélyesek pontszám szempontjából!

És igen, a legtöbben csak azt nézik, hogy nekik mennyire tetszik a válasz, nem pedig azt, hogy igaz-e, vagy hasznos-e.


Lehet, jobb lett volna maradnom a hangtechnikánál, meg a szigorúan szakmai kérdéseknél... :D

2014. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Zsebvirág ***** válasza:

Nah, a válaszom itt sem tetszett vkinek :D


Nevetséges

2014. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na de amúgy hogy van ez? Egyik megválaszolt kérdésnél azt írja rám, hogy 58%-ban hasznos válaszokat adok, a másikba meg 55%-ot ír.
2014. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!