Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem értékelik a választ...

Miért nem értékelik a választ a kérdezők?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy a kérdező megköszönte a választ, hogy sokat segítettem, de nem értékelte hogy hasznos-e vagy sem. Erre egy "okostojás" lepontozott, mert nem értett egyet vele, és a válaszom hipp-hopp a haszontalanok közt landolt, és esett az értékelésem is. Ennek a végén az a következménye, hogy más értékítélet alakul ki a válaszolóról, mint ahány százalékban a KÉRDEZŐ számára hasznosnak bizonyul a válasz.
2008. okt. 3. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

énsem szoktam pontozni:)

sokszor elis felejtek. de igazad van általában a válaszolok pontoznak és nem a kérdezők itélik a választ

2008. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szia! Engem is mindig lepontoznak,pedig elég felvilágosult vagyok a nőgyógyászat terén.Nekem nem hogy nem értékelik,de nem is válaszoltak a kérdésemre.pedig tegnap kérdeztem előszőr...szerintem utoljára..
2008. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod,hogy a kérdező nem értékelt?
2008. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
51%
Hééé..ezt a kérdést ki rakta át a teherbeesés oldalról? ez elöbb még ott volt. 2.válaszadó.
2008. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Én se pontozok. Legföljebb azt a választ, ami tetszik. Pl. humoros (de nem bántó). Azért vagyok fönn ezen az oldalon, mert érdekelnek a vélemények. (Meg hébe-hóba lehet tanulni is valami újat.)
2008. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

szio, sokszor van ilyen nekem is, ne torodj vele, a lenyeg, hogy segitunk.

gondoltam ra, hogy jo lenne, ha csak a kerdezo tudna pontozni, aztan rajottem, hogy ha sok megosztott valaszt kap, akkor a valaszok pontja is segithet eldonteni

a rendszer hiaba jó, rossz, szerintem az emberek teszik azza, vagyis erted..

tenyleg ne torodj vele, ha tudunk segiteni, az jó, meg ha nekunk van kerdesunk mi rendesen csinaljuk, es nekunk is segitenek. a tobbi nem szamit


amugy sok kerdezo azert nem pontoz, mert lattam olyat, hogy beszoltak a kérdezonek, hogy miert pontozta le (!), aztan irta a kerdezo, hogy o nem is pontozott, de olyan merhetetlen stilusban kerte szamon a kerdezot, hogy az durva volt.. :(

2008. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszolónak:


onnan tudom, hogy a kérdező nem értékel, hogy kommentet ír és a válasz EGYÁLTALÁN nincs még értékelve. Utána jön egy "okostojás" aki lehurrogja a válaszodat, majd hirtelen a "nem hasznos" kategóriába kerül.

2008. okt. 3. 20:06
 8/16 A kérdező kommentje:

Az ötödik válaszolónak:


Azért rossz, ha nem pontozol, mert a válaszoló értékelése azoktól függ, akik pontoznak. És ha csak az "okostojások" veszik a fáradtságot a pontozásra akkor a te minősítésed nagyot zuhan, pedig lehet, hogy tájékozottabb vagy a témában, mint akit "97 %-ban hasznos válaszokat ad" ként értékel a program.

2008. okt. 3. 20:08
 9/16 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: melyik volt a kérdésed, hátha segíthetünk?
2008. okt. 3. 20:09
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja, és ismét a második válaszolónak: valószínűleg a moderátor tette át a kérdést. Mivel én többnyire ebben a témában vagyok érdekelt, ezért én itt tettem fel, gondolván, azok fogják olvasni, akik a többit is elolvassák a témában. Hát, most kicsit rossz helyre került át a kérdés, de sebaj. Ti itt is megtaláltátok, és köszönöm a válaszaitokat.
2008. okt. 3. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!