Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem értékelik a választ...

Miért nem értékelik a választ a kérdezők?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy a kérdező megköszönte a választ, hogy sokat segítettem, de nem értékelte hogy hasznos-e vagy sem. Erre egy "okostojás" lepontozott, mert nem értett egyet vele, és a válaszom hipp-hopp a haszontalanok közt landolt, és esett az értékelésem is. Ennek a végén az a következménye, hogy más értékítélet alakul ki a válaszolóról, mint ahány százalékban a KÉRDEZŐ számára hasznosnak bizonyul a válasz.
2008. okt. 3. 14:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Már bocs, de az oldallal kapcsolatos kérdések gyűjteménye az a GYIK, úgyhogy mégis mi alapján gondolod úgy, hogy rossz helyre került?!? Van a kérdésben szó teherbeesésről?!?!?


Egyébként meg két értékeléstől látszik egy-egy válasz értékelése, úgyhogy ha a kérdés kiírója le is értékeli a választ, más viszont nem, akkor sem fog megjelenni a válaszértékelés. Tehát abszolút nem tudod eldönteni, hgoy egy választ értékelt-e a kérdés kiírója vagy nem.

Kivéve, ha a kérdés kiírója kommentben hálálkodik a hasznos válaszokért, ugyanakkor csak nem hasznos értékelés érkezett a válaszokra. Akkor lehet sejteni, hogy ő nem értékelt.

2008. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Mondd, te olvastad egyáltalán a kommentjeimet???? Mert olyan vagy, mint aki magával beszélget. Amit felvetettél, mindenre választ találsz vagy a kérdéshez írt, vagy a további kommentjeimben. Ha meg csak fikázni tudod a kérdezőt, nem kell válaszolni.....
2008. okt. 4. 17:13
 13/16 anonim ***** válasza:

Én nem fikáztalak, hanem a kérdésedre válaszoltam (a kérdésed ez volt: "Miért nem értékelik a választ a kérdezők?", a válasz szerint nem tudhatod, hogy a kérdező értékelte-e a választ, mivel két osztályzattól látszik az értékelés, ha csak a kérdező értékelt, az egy osztályzat, illetve egy "okostojás" sem tud nem hasznosba billenteni egy választ, mivel két osztályzattól látszik az értékelés), illetve nem értettem, amit a kommentbe írtál, hogy mi a rossz abban, ha a honlappal kapcsolatos kérdések a honlappal kapcsolatos kérdések közé kerülnek.

Nem értem, hogy mindezt miért vetted személyes támadásnak, de te tudod, én nem vitatkozni és fikázni járok az oldalra, hanem segíteni a kérdezőknek a válaszaimmal.

2008. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én csak akkor pontozok vagy lepontozok, ha valamiben nagyon biztos vagyok. Ha tutira megyek. Kérdezőként pedig azért nem pontozok mindig, mert kedves ugyan a válasz, de nem tűnt hasznosnak.
2008. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

No jó, utoljára írok ide kommentet. Én azokról a kérdésekről-válaszokról beszéltem, amelyeknél azért vagyok benne biztos, hogy a válaszoló számára hasznos volt a válaszom, mert hálálkodó kommentet ír, ugyanakkor nincs értékelve EGYÁLTALÁN a válasz.


Azért a teherbeesés témakörben tettem fel, mert KIZÁRÓLAG itt böngészgetek, válaszolgatok, ezért olyanoknak szerettem volna feltenni a kérdést, akik szintén nagy valószínűséggel ebben a témakörben "mozognak" hiszen ők nem értékelnek sokszor!


És azért került idézőjelben rossz helyre, mert marhára nem érdekel, hogy pl a politika témakörben milyen a válaszadási és értékelési morál. Tulajdonképp az egész kérdésfeltevést figyelemfelkeltésnek szántam, hogy "kedves társaim, ha nem értékeltek, bár számotokra hasznos válasz érkezik ( merthát köszönitek a segítséget, meg erre nem is gondoltam, milyen igazad van )akkor egy hasznos választ adó kérdezőt lepontozhattok azáltal, hogy másnak nem szimpatikus!


De ezt már korábban is kifejtettem, nem tudom, mit nem lehetett rajta érteni.

2008. okt. 6. 20:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Basszus, de értetlen vagy :S HA a kérdező értékeli a választ, de senki más nem , akkor olyan mintha senki nem értékelte volna! Szóval két embernek is értékelni kell h lásd .. OMG
2008. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!