Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Még mindig én vagyok Eger...

Még mindig én vagyok Eger császára ugye?

Figyelt kérdés

Nos Lengyel vagyok eleve. Tehát en meg mindig jobb vagyok minden magyarna meg a szekszardinal is! Kivagyok gyúrva, mindenkit megvernek. Thai boxolok évek ota. Az osszes csaj az enyem volt. meg en vagyok a doboba a legnagyobb. jovore Audi RS6-al fogok jarkalni. Ti mit gondoltok, nagy ember vagyok?

16/F



2020. nov. 17. 21:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
77%
A vég szó részemről az, hogy ha valóban más személy is vagy. Akkor is ha nem is olyan hamar de téged is megfognak verni és kifognak semmizni. És ha így fojtattod te nem Eger császára leszel, hanem egész Heves megye bohóca . Szóval még most változál meg, mivel mondtam ha ez kiderül téged sem fog már utóbbi időben mindenki úgy befogadni. Pláne nem akkor ha Spongyabob vagy. De sajnos hiába írok neked bármit akkor is nyomod tovább a hülyeséget.
2021. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Jajj Móni :D!
2021. jan. 12. 16:51
 33/42 anonim ***** válasza:
21%

A kérdést hányszor akarod még kiemelni. Mert az elején is már bosszantó volt de kínosan mégis csak vicces egy részben, csak mert ilyen nyomi emberek verik magukat pont. Persze arc nélkül. De már legalább 5x kiemelted és ez már elkezdhet idegesíteni embereket. És még direkt írsz is mellé oda dolgokat, hogy mindenkinek fel dobja. Oké ezt hálistennek egy pillanat alatt, is le lehet tudni annyival, hogy töröljük a kérdést a megválasszolt, figyelt kérdések listájáról! Éppen ezért engem egy pillanatra nem tudsz ezzel dühíteni. Ezt csak azért írtam le, hogy amiket az élőben csinálsz ennél 1000x idegesítőbbek. Ha kitörőljük a kérdést a listáról. Akkor nem kell látnunk ha esetleg történik valami interakció. Az ugatásod az meg már rég unalmas akárki is légy! És amúgy nem is az idegesít, hogy kiemeled. Hanem, hogy azóta is vered itt magad. És akkor legalább már nem kell látnom, hogy mennyi ideig akarod még verni magadat. De ha Spongyabob vagy akkor ajánlom, hogy már most álljál le mindennel, ameddig nem késő!! És szerintem emelett egy orvoshoz is menj el aki megtanít szocializálódni. Egy autistákat kezelő orvost ajánlok neked. Bár neked nem csak ez a bajod, hanem ráadásul egy erőszakos,aljdek is vagy! Ha pedig nem ő vagy akkor is nézesd meg magad egy orvossal. És ezekkel mindennel lekell állnod vagy véged lesz.


Aki esetleg nem ért a gyk-hoz és nem akar a kérdésről többet értesítőt csak annyit kell tenni, hogy a megválasszolt kérdésekknél. Itt lesz ez a kérdés melette egy x és rá kattint és megoldva XD!

2021. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Fszom jól van már. Azért emelem már ki csak mert unatkozok illetve kíváncsi vagyok, hogy milyen nyomi emberekkel kevertek még össze. Már nem akarom én kiemelni de a karantén..
2021. jan. 12. 18:34
 35/42 anonim ***** válasza:
80%

Unatkoztál? Én is unatkoztam mégis a legrosszabb kérdés amit kitettem ide. Az egy ironikus vagyis inkább poénos kérdés Martin Garrixrol. Pedig nekem nemrég 3 napig nem volt gépem. Meloznom sem kellett akkor. És akkor a barátaim sem hivtak ki. Mégsem teszek ki ilyeneket. Pedig amikor itthon vagyok mindig unatkozom. Most sem mentem ki 1,5 hete. Mert, hogy elne kapjam a covidot :3. Mivel a 3. hullám majd tavasszal is sokkal halálosabb lesz. És a 4. hullám is jön 2022-ben. Ha idén és jövőre is nem adattja be magának elég ember a Covid vakcinát. Bill Gates jövőre olyan erősre fogja csinálni a vírust, hogy a fertőzöttek 50%-a meghaljon. Szóval Spongyabob barátom regisztrálj gyorsan a kormánynál. A vakcinára, mert különben idén és jövőre nem mehetsz sehova. És vigyázz mert elkapod valszeg meghalsz xd. Ha igy viselkedsz mondjuk amúgy is pokolba való vagy minnél előbb. De gondolom elni akarsz akkor idén és jövőre is adasd be. Meg talán még 2023-ban is bekell. Én már megkaptam 6 nap múlva adják be nekem is az emlékeztetőt.

Azt a kérdés kiemelős dolgot. Meg valamennyire ironikusan írtam ki. Mondjuk mivel probaltak már fejleszteni téged. Gondolom többen is. Ezért azokra a dolgokra rá jöttél már, hogy amiket csinalgatsz nem szabadna. Mégis csinálod tovább a pofátlan, alja munkáidat. Bezzeg facebookon se az igazi, sem a kamu facebookodrol nem mersz nekem sem olyat írni. Viszont azt nem fogod fel, hogy előbb utóbb mindig te bszol rá akárkivel is csinálod ezeket. Vagy vannak olyanok is akik kb azonnal elinzéznek, intéztettnek.

Tedd ki azt is akkor, hogy te vagy e pl Szekszárd császára. Akkor talán nem feltételezik rögtön azt, hogy igazából ki is lehetsz.

"Fszom jól van már." Mi van Oli? Nem jut a kis ***-ra normális pina, azért mert nyomrék vagy? Ja vagy talán alattad is lyuk van :DD?!

Én is lezártam ezt a témát, további jó kínlódást és szenvedést :)!

2021. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
21%
A 35-ös választ ki egészítve az első kb 10 mondatot úgy értem, hogy a karantén miatt megy az unalom. Ha csak nem mozdulok ki vagy nem találok pár órára itthon olyan dolgot ami beszippantana. És már bocsi, hogy 1-2 dolgot talán kicsit durvábban írtam, fogalmaztam meg. De ha már rád gondolok is ideges leszek. Ez már konkrétan a megismerkedésünkor is így volt. Vagy legalábbis a 2-3 talalkozásunknál biztosan elkezdtem érezni azt, hogy remélem nem találkozok veled. Még csak úgy sem, hogy ne is lássalak. És ez mostanra erősödött meg igazán. Konkrétan már ha rád gondolok nagy idegbe jövök xD. Minden egyes találkozásnál erősebb és erősebb lett ez. És mások is ugyanígy vélekednek rólad csak van aki már az első 1-2 alkalom után kb úgy vagy rosszabb módon gondolt rád mint én. Van olyan aki már ennyi után is meg fog verni, vagy valahogy elintéz, elintéztett ha olyasmit csinálsz megint akár is-is. Én is gyakorlatilag már gyűlőllek. Ezért is offolom ki ezt a kérdést. Legalább picivel is de kevesebbet kell rád gondolnom. Na mind1 végülis majd elfog érni téged mindig a karma. Ha velem még baszakodni akarsz akkor majd tőlem is megkapod a magadét és másoktól is! + verést is fogsz tőlem és másoktól kapni. Ha nem viselkedsz! Gondolom érted miket is értek ezen többek között is a fenti kommentek alapján olvass vissza. Legalább rajtam kívűl 1-2 ember még leírta a problémát. Na remélhetőleg a sohaviszontnemlátásra!!
2021. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Pedig még irhatnál még ide pár dolgot. Te is és a másik nagyon-nagyon okos is. Konkrétan a másik nagy okos leírta 2x, hogy mi a baj van sipathedickel. Te meg 4x irtad le legalább. Amiből 2 törölve lett mert ott minden trágár kifejezést használtál kb. Én leírtam mi a problémám vele. De az a válasz is törölve lett. Leginkább a haverjaimnak van az a problémája én csak észre veszem ezt mindig, rám annyira még nem telepedett mert nem ismer annyira. De elég az amit láttam. Amúgy ha annyira nagy bajotok van vele miért nem írjátok ezt meg neki Facebook. És akkor meg intézétek el most. Én is csak azért nem irtam neki mert életemben találkoztam vele sokszor de abból csak 1x beszéltem vele. Elég is volt :D! Ezért is tettem neki csak dühítő fejet a képe alá. Egyből le is tíltott a cscska. Tehát hiába írjátok még mindig azt a f*szságot én nem sponygyabob vagyok. Ez sajnos az ő mentségére szóljon. De én hajlandó vagyok találkozni innen bárkivel. Ha megakartok verni 10-en abban is benne vagyok, én kiállok akárkik ellen. Valóban nem éri meg tovább a kérdést boncolgattni mert már semmi kinevetni valót nem ír senki.
2021. jan. 12. 20:55
 38/42 anonim ***** válasza:
80%
Igen ilyen nagy adottságokkal simán lehetnál az ország császára is. Én rád fogok szavazni csak ne verjél meg.
2021. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Na jó. Én azt kell kérjem a modiktól, hogy inkább töröljék a kérdést. Mert 3-4 ember fogja azt rám, hogy én vagyok Spongyabob. És közbe meg ezek közül az emberek közül az egyikük tutti sipeki Olivér. És oké nyilván gondoltam rá, hogy ez a kérdés provokatív. De úgy látom Ő még ennél is provokativabb. Mert nem rajta csattan az, hogy engem neki hisznek. Hanem rajtam csattan jobban az ostor tehát írni fogok neked facebook te cscska letiltottal de csinálok másikat erre a célra és majd azzal. És ott ugassál ne akkor legyen nagy szád mikor részegek vagyunk!
2021. jan. 16. 20:18
 40/42 anonim válasza:
55%
Ebből is látszik, hogy ő vagy. Kiderült és emiatt már töröltettni szeretnéd a kérdést ha nem te lennél miért tennéd biztos sokan utálják a srácot. De az a szöveg amit elő adtál meg 🤡-á is tesz. Én alig ismerlek kb 5x találkoztunk. De még egyszer egy köszönéssnél több dolgot csinálsz irányomba ott is inkább integess ne, vagy szóba köszönj. Ha meg hallom akkor ok, ha nem akkor ne gyere oda kezet fogni ne, hogy más dolgom legyen, feltartsál és megkeljen verni téged. Ha mást is csinász én is elfoglak intézni. Az első alkalommal is észre vettem, hogy kö*csög vagy, de mivel nem ismertelek. Nem tudtam róla megbizonyosodni. És próbáltam jó fej lenni. De brodwyban te vagy az az ember aki egy részben tönkre tette a szülinapomat. Tehát ezek után nekünk nem is kell szóba állni egymással. Ha mégis probléma lenne akkor megverlek és beperellek más emberek zaklatásáért. Ha akkor amikor rád ordítok nem mész el. Megverttelek volna. De hiába mentél el, utána megint találkoztunk. És megint erőszakoskodtál szóba. Akiről valamelyik fentebbi válaszoló írt, hogy nem a közvetlen környékén lakom nem is nagyon ismer és még egy ilyesmi akkor megver. Talán én voltam mert sokan ismernek arról a környékről is nekem legalább van életem nem úgy mint nekem. És én felválallom magamat nem úgy mint a többiek. Ha valami bajod van akkor írjál facen felmegyek Egerbe és lejátszuk. Mivel most aztán rá érek..
2021. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!