Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Még mindig én vagyok Eger...

Még mindig én vagyok Eger császára ugye?

Figyelt kérdés

Nos Lengyel vagyok eleve. Tehát en meg mindig jobb vagyok minden magyarna meg a szekszardinal is! Kivagyok gyúrva, mindenkit megvernek. Thai boxolok évek ota. Az osszes csaj az enyem volt. meg en vagyok a doboba a legnagyobb. jovore Audi RS6-al fogok jarkalni. Ti mit gondoltok, nagy ember vagyok?

16/F



2020. nov. 17. 21:22
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
40 kb 10-12 embert láttam/panaszkodott azzal, hogy azokat csinálja a gyerek amiket itt ír mindenki. És a szülinapos dologgal elárultad, hogy te vagy az egyik akire nagyon rá telepedett. Ezek miatt a dolgok miatt hoztam fel itt a gymorult nevét. De ugy látom nem csak én nekem kell megvernem írok privátot te szerintem fix ismersz. Írok insta és egyből rá jössz, hogy nem ő vagyok. A kérdést meg csak azért toroltettem, hogy legyen mégis bennem emberség. És ne sűljedjek az ő szintjére még csak azért sem. Mert ha ez itt megmarad. ígyis saját maga viselkedése miatt verik majd meg, de igy 2x annyian megvernék ha akarnám de jobb ember maradok nála!
2021. jan. 16. 20:55
 42/42 anonim válasza:
94%
És nekem is az kb a problémám mint a többieknek akik itt irtak csak mi nem nagyon ismerünk és lehet, hogy szinte alig kaptunk belőle. De már ígyis rosszul vagyunk ha meglátunk főleg én!
2021. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!