Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet, hogy anyám orosz kém...

Lehet, hogy anyám orosz kém mit tegyek?

Figyelt kérdés
szóval játszottam egy videojátékkal és anyám bejtt a szobába mondtam neki,hogy hogy lehet,hogy ezekre a kötsög oroszokra nem elég kétszer rálõni? erre szónélkül otthagyott és most jutott eszembe,hogy régebben apám lézeres szenzorokkal szerelte fel a szobáját ha valaki belép az ajtón telefonon sms-t kapjon és emlékszem hogy utánna ordibáltak egymással angolul és apám megkérdezte hogy "are you a russian spy?" erre anyám szónélkül otthagyta és elment "sétálni". mit tegyek lehet hogy ténylek orosz kém?
2014. máj. 31. 13:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nap kérdése :D (Y)
2014. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

Az értelmes kérdéseket meg törlik a moderátorok!


Micsoda világot élünk!

2014. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Возможно, вам придется делать то, что моя мать российского шпиона?
2014. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Hâny éves? Mikor jøtt Mo.-ra? Apám 40, õ is orosz kém. Lehet egyszerre épültek be?!
2014. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én rákérdeznék. csak van egy jó minőségű szárítóköteletek, amivel a szék lábához lehet kötözni :)
2014. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
1989 ben volt a rendszerváltás!Ha akkor kérdezted volna akkor hihetőbb lett volna.Van egy kis igazságalapja!De mi okuk lenne az oroszoknak kémkedni?Hány éves anyukád?Nem találtál bármilyen orosz dolgokat,pl anyakönyvkivonat?Nem káromkodik néha oroszul,vagy beszél valakivel telefonon.Lány vagy fiú a kérdező?Esetleg kérdezz rá,írd körül! :-) Sok sikert!
2014. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell bizonyosodnod róla,hogy tényleg az e!

Vegyél neki egy orosz kémtortát,ha buzgón falja akkor

szinte biztos,hogy édesszájú.

2014. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Mi van? Megnézted a bérgyilkosék filmet? :D :P
2014. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
5# énis gondolkoztam már ezen de ha eddig titokban tudta tartani nemfogja kikotyogni arra gondoltam elõször szerzek tõle DNS mintát majd egy orvossal megvizsgáltatom az enyémmel h. egyáltalán a biológiai anyám e.
2014. máj. 31. 13:59
 10/20 anonim ***** válasza:

6.

irigylem a naivitásodat. amellett, h a kérdező trollkodhat, azért te tájékozódhatnál. tele van a magyar sajtó. látom, van interneted :)

2014. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!