Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet, hogy anyám orosz kém...

Lehet, hogy anyám orosz kém mit tegyek?

Figyelt kérdés
szóval játszottam egy videojátékkal és anyám bejtt a szobába mondtam neki,hogy hogy lehet,hogy ezekre a kötsög oroszokra nem elég kétszer rálõni? erre szónélkül otthagyott és most jutott eszembe,hogy régebben apám lézeres szenzorokkal szerelte fel a szobáját ha valaki belép az ajtón telefonon sms-t kapjon és emlékszem hogy utánna ordibáltak egymással angolul és apám megkérdezte hogy "are you a russian spy?" erre anyám szónélkül otthagyta és elment "sétálni". mit tegyek lehet hogy ténylek orosz kém?
2014. máj. 31. 13:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
6# igazából alig van itthon reggel elmegy éjszaka hazajön napközben 3-4 hazajön 5percre oroszul beszélni még nem hallottam de van egy ilyen oroszos beütése most hogy belegondolok leginkább Salt-ra hasonlít.
2014. máj. 31. 14:06
 12/20 anonim ***** válasza:
puhatolózz apádnál... vagy ő már?!
2014. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
pontosan elváltak anyámmal azóta nem láttam. kb 4éve.
2014. máj. 31. 14:09
 14/20 tyttöö válasza:
"Lehet, hogy anyám orosz kém mit tegyek?" - ne nézz annyi Chuck-ot
2014. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Csicsky ***** válasza:
Kémkedj utána. Előbb-utóbb csak sikerrel jársz (van rá esélyed, hisz volt kitől örökölni a tehetséget hozzá).
2014. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

kár, h épp Salt-ra hasonlít, mert az a nő nem orosz, hanem amerikai. úgy hívják, h Angelina Jolie és köze sincs színésznő


ügyelj a részletekre :)

2014. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A megoldás a következő: menj oda és kérdezd meg tőle: mondd anya, te orosz kém vagy? Ha azt mondja, hogy igen, ezzel az egy keresztkérdéssel már le is leplezted. Ha azt mondja, hogy nem, akkor nem az. Ennyire egyszerű. Vagyis mégsem. Mert ugyan mit gondolsz, miért mondta azt, hogy nem kém? Hát mert kém. A kémek nagyon ravaszak és tudják, hogy mi úgy gondolkodunk, hogy ha ő kém lenne, akkor nem hívná fel a figyelmünket arra, hogy azt mondja, hogy ő nem kém, mert abból mi rögtön tudnánk, hogy ő csak azért kémkedik, mert felhívta a figyelmünket arra, hogy ő kém, mert azt mondta, hogy nem kém, mert izé... hát még mindig nem érted?
2014. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Buktasd le. Lehet, hogy ő nem is az anyád, csak annak álcázza magát. Talán elrabolták őt.
2014. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert engem ilyen kolumbiai emberkereskedőktől vettek a szüleim kiskoromban, de majd megkérdezem Fidel bácsikámat, hogy nem tud-e valamit a dologról. Addig is, ha teát főz neked, ne idd meg.
2014. jún. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mgymester válasza:
Szovijet titkositott aktákkal próbálkoztál már?
2014. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!