Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám itt hagyott. Mit tegyek?

Anyám itt hagyott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és egyedül itt hagyott. Elvitte a cuccait. Felhívtam és azt mondta hogy tartsam el magam, dolgozzak meg főzzek magamra mindent vegyek meg magamnak, nem segít semmiben. Azért ment el mert mindig kiabáltam vele. Nincs se rokonom se barátom akihez fordulhatok, egyedül meg nem tudom magam eltartani. Szeptemberben mennék vissza a suliba(érettségi) mert most ki hagytam egy évet. De ez így lehetetlen. Egyedül egy bátyám van aki nem is itt lakik, anyám azt mondta majd ő segít, de ez nonszensz, mert ő se fog eltartani meg főzni rám. Mellesleg anyám egy szót nem tudott szólni értelmesen, abszolút semmit csak fogta magát és elhúzott. Azt mondta hogy annyira se fog visszajönni hogy kaját csináljon. (20 km-re lakik) Nem látok megoldást erre a helyzetre. Gondolkoztam hogy munka után megnézem hova megy és elkapom, de az sem megoldás. Mit tehetnék?
2014. máj. 28. 03:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%

Tanulj meg főzni, nem nagy ügy.


Ez kamu!


Hova ment? Csak úgy otthagyta a lakást? Az övé? A rezsit neki kell fizetni, mert az ő nevén vannak a közművek.

2014. máj. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
80%
Talán elkezdenéd felnőtt emberhez méltóan eltartani magadat.
2014. máj. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
78%

Ha jól értem, akkor egy elviselhetetlen ember vagy. Mivel nem tanultál, anyádnak semmiféle jogi kötelezettsége nincsen feléd.


Keress munkát. Ha eléggé igyekszel, látja anyád rajtad a változást, akkor talán segít. De ne ezért csináld, mert az úgy nem őszinte, rá fog jönni. Hanem azért csináld, mert a te feladatod, hogy gondoskodj magadról.

2014. máj. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
79%
Jól tette, és örülj hogy nem a te cuccaid hajította ki hanem a lakást odaadta. Felnőtt ember vagy, old meg. Az azért szánalmas hogy még most is csak magadra gondolsz és nem arra hogy szegény anyukád mit érezhetett hosszú időn keresztül, hogy csak úgy otthagyott. Menj el dolgozni, az érettségit estin is le tudod rakni, sokan csinálják így. Majd 12 óra szalagmunka után rájössz milyen jó életed is volt eddig.
2014. máj. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
83%

Mi van kisgyerek,nem tudsz aludni?

Ennel nagyobb kamut....

2014. máj. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
74%
Nos szerintem itt az ideje tanulni,dolgozni eltartani magad,hajrá,nem halsz bele.
2014. máj. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem kamu, akkor szégyelld magad.

Felnőtt ember vagy, kiabáltál folyton, elvártad hogy eltartsanak, gondolom semmit se csináltál.

És még van pofád beírni, hogy munka után elkapod anyukádat... Normális vagy? Agresszor állat, ne csodálkozz, hogy otthagytak.


Légy végre férfi, és lásd el magad. Nem vagy már gyerek.

2014. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 acelsziv ***** válasza:
83%

"Azért ment el mert mindig kiabáltam vele"

Akkor most megeszed, amit főztél. Mellesleg a kihagyott v alatt mit csináltál? Otthon verted a brét?

2014. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
85%
Jelentkezz gyorsan közmunkára, hogy legalább valami bevételed legyen.Aztán meg menj be az önkormányzatba, hogy kapj támogatást.
2014. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu idióták. Ti aztán tudjátok is hogy milyen a szegény pára anyám. Most nem kezdem el sorolni hogy miket csinált gyerekkoromban, mert estig itt ülnék. Annyit mondok hogy egy igazi begyöpösödött gyökér. A kihagyott év alatt a neten tanultam. 9 válaszból a 9. tudott egyedül értelmes tanácsot adni.
2014. máj. 28. 11:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!