Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van kiút? Mit tegyek, hogy...

Van kiút? Mit tegyek, hogy energikusabb és hasznosabb legyek? Pontosabban, hogyan tudnám rávenni magamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 2 éves gyermekem és jelenleg várandós vagyok a kistesóval. Sajnos teljesen céltalannak érzem az életemet, hiába nyüzsög körülöttem a kicsikém. Utálom a reggeleket, utálok felkelni. Ha lehet, minden időmet fekvéssel töltöm, nem szeretek semmit sem csinálni, sajnos energiám sincs.

Írnom kellene napi teendő listát, az segítene értelmesebbé tenni a mindennapjaimat? A lustaságomból adódóan haszontalannak érzem magam, de összeszedni sem tudom magam. Gyermekkel sok időt töltünk a szabadban, de ott is inkább leülök, ha lehet. 2 naponta főzök, a háztartást ellátom, amennyire muszáj. Van kiút?

Mit tegyek, hogy energikusabb legyek? Pontosabban, hogyan tudnám rávenni magamat?



2019. okt. 27. 17:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
Egy önzö majom vagy. A gyerekeidet kell nézni. A férjed meg egy idö után elhajt a francba.
2019. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi, téged biztosan nagyon szeretnek otthon ezzel a stílussal.
2019. nov. 4. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!