Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek tőle?

Mit tegyek, hogy ne féljek tőle?

Figyelt kérdés
Ma találtam egy appot, ami ,,visszaszámol a halálig". Ez az app elvileg egy horror filmből származik (tudniillik én soha nem hittem ezekben az appokban, de ez lesokkolt.) és nem hiszek benne, mivel újra töltöttem és már mást írt ki. (Alapból a halál váratlan) De ma estére olyan érzés támadt bennem, hogy ez az app, megfigyel engem, lekövet és megölnek. Mit tehetek hogy ne parázzak ez ellen, mert szerintem ma este sem alszom! :( Egyáltalán igaz, hogy le tudnak követni. Gyors választ megköszönök, SŰRGŐS!!! :(

2019. nov. 4. 21:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Humora mindenkinek lehet nem?
2019. nov. 25. 21:15
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mi volt ezen a flegma, de inkább hagyjuk.
2019. nov. 25. 21:15
 13/17 anonim válasza:
Hagyjuk.
2019. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyet kell értenem.
2019. nov. 29. 20:07
 15/17 A kérdező kommentje:
Szimplán megpróbáltam kicsit humorosan reagálni, mert alapjában véve vicces válaszokat kaptam. De ezek a vicces válaszok is megnyugtattak és már nem foglalkozom a témával.
2019. nov. 29. 20:09
 16/17 anonim válasza:
Lődd már le magad!
2019. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Jajj, valaki viccesnek érzi magát! :DD

Na taka! Ha értelmes választ nem adsz, akkor mit keresel még itt?

2019. dec. 4. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!