Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 19 éves lány vagyok. Nincs...

19 éves lány vagyok. Nincs kisugárzásom! Mit tegyek? Ha nem változatok rajta nem lesz pasim? (mi a Fiúk véleménye)

Figyelt kérdés

Tudom attól jóó egy csaj, hogy van kisugárzása...Nekem viszont nincs...

Sztem lehetnék ezerszer jobb csaj, de nem bírnám el (értitek :)

Ha látok vmi helyes srácot a földet bámulom. Nem tudok kihívóan nézni, nem tudok úgy öltözni, mert zavar, ha bámulnak.


2010. júl. 20. 00:42
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Kedves 05:12 kérlek olvaszd el a szabályzatot .


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"


Ehhez tartsd magad. Köszönöm.

2010. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. Nekem van önbizalmam, vicces vagyok és jó fej, kicsit bunkó.. De mégsem akar senki sem járni velem.

Eddig olyan szürke kis egér voltam. Konzervatív öltözködésű, bírónő gondolkodású, viselkedésű, szigorú kinézetű egyén voltam.

A nyár folyamán történt változások: Szőke haj új frizura, szép de nem kihívó smink, színes laza, de nőcis ruhák, sokkal kedvesebb lettem, nem bunkózok annyit, és sokkal szebbnek tartom magam, de pasi még mindig nem talált be.

Szóval változtass, kis változtatások is nagy eredményeket hozhatnak, most már rajtam nem múlik, már csak a pasinak kell lépnie és ez bármikor bekövetkezhet!

Bízz és szeress magadba!

Az utcán amikor mész szegezd fel a fejed és ne nézz lefele.

Régen észre vettem úgy 2 éve kb. hogy amikor az utcán megyek mindig a betont bámultam.. És ezt ahogy észre vettem megerőszakoltam magam és nem hagytam hogy lefele nézzek, azóta már természetes, hogy egyenesen nézek előre és bármilyen bugyinedvesítő srác is jön el mellettem én felemelt fejjel haladok el mellette. Ez jó érzés nekem is, és sokszor nagyon meg is néznek miatta.

2010. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%

"DE a felszínes bnőmet választotta akiben semmi közös nem volt csak jóó nagy adag önbizalma"


Wellcome to the real world. Vicces, hogy a "barátnődet" felszínesnek tartod. Akkor minek barátkozol felszínes emberekkel? Akivel közös érdeklődésed sincs? Madarat tolláról, embert barátjáról.


Másrészt, minden ember annyit ér, amennyit hisz magáról. Szomorú de igaz. Melyik fiúnak kell egy olyan csaj, aki nem tartja magát jó nőnek? az ilyen önbizalomhiányos csicskáknak maximum.


Nyugi, önsajnálatból viszont már világbajnok szinten vagy...

2010. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: te aztán tudod milyen önbizalomhiányosnak lenni.

nem egyik napról a másikra történik, hanem hosszú évek folyamata ez, amitől igen nehéz szabadulni. és ha meg is szabadulsz tőle mégmindig marad benned egy kis darab kétség,olykor elő is jön ez. az egész életet megkeserítheti. akárhogy is szeretnél változni, mindig van valami ami akadályoz. ördögi kör-nehéz szabadulni tőle.

2010. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

tudom milyen önbizalomhiányosnak lenni. tudom, hogy hosszú évek kemény megalkuvása, sunnyogása önmagunk sárbatiprása kell hozzá. meg egy rakás önsajnálat.


ez szánalmas bas_szus. itt nyalogatjátok a kérdezőt, jajj szegényke, stb. csakhogy ezzel enm segítetek. ártotok. Így megnyugszik, van aki szerint értékes (pár arctalan kommentelő szerint, neki ez elég), kár hogy a való életben ugyanaz a nyomi marad.


Másrészt, ti eggyüttérző szu_kák (v bu_zik), kussolnátok inkább, mert a fiúk véleményére volt kíváncsi a kérdező.

2010. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az önbizalom a megmérettetésekből származik. nem a sunnyogásból. Fel kell vállalni magunkat, a vágyainkat, a céljainkat, és küzdeni érte. A küzdelem során tehetsz szert önbizalomra. nem az számít, h nyersz, vagy veszítesz (pl egy fiu szerelmét)hanem az, hogy harcoltál magadért. mindenki veszít, de nyerünk is néha. aki viszont elmenekül a küzdelemtől soha nem nyerhet.
2010. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

MONDOK EGY SZTORIT magamról:

Voltam bulizni és kicsit többet ittam a kelleténél. Felszabadultak a gátlásaim és elkezdem dumálni egy sráccal reggelig. Azt mondta:

Én azt hittem, hogy te NYOMI VAGY nem tudtam, ilyen jóó fej vagyok.

vááááááááááááááááááááá

2010. júl. 23. 00:39
 18/21 A kérdező kommentje:

22:59

Te ki vagy csak nem a Csernus??? :O

2010. júl. 23. 00:40
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem tom nekem az számítana egy lányban ha SZERETNE, és ezt ki is mutatná nekem.. kb ennyi, nálam nem lenne zsükség "pozitív kisugárzásra" De ez persze én vagyok.
2010. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Csernus.


de ő kb ezt kérdezné tőled: Te jó nő vagy?

2010. júl. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!