Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 19 éves lány vagyok. Nincs...

19 éves lány vagyok. Nincs kisugárzásom! Mit tegyek? Ha nem változatok rajta nem lesz pasim? (mi a Fiúk véleménye)

Figyelt kérdés

Tudom attól jóó egy csaj, hogy van kisugárzása...Nekem viszont nincs...

Sztem lehetnék ezerszer jobb csaj, de nem bírnám el (értitek :)

Ha látok vmi helyes srácot a földet bámulom. Nem tudok kihívóan nézni, nem tudok úgy öltözni, mert zavar, ha bámulnak.


2010. júl. 20. 00:42
1 2 3
 21/21 Bertold válasza:
Attól,hogy nincs kisugárzásod,még lehetsz jó csaj. Építs a belső értékekre,olvass, légy tájékozott, legyen humorod, egyéniséged, tudj hozzászólni dolgokhoz de tudj másokat meghallgatni is, stb. Figyeld meg,hogy egy idő után már elkezdesz kivülről is sugározni. Az ember nem az alapján választ barátot,mert annak kék, vagy zöld szeme van, hanem mert kiegészitik egymást és harmóniában vannak. :)
2012. nov. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!