Minek élni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?
2020. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom
2020. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kamugyrosz válasza:
100%

Igaza van az elsőnek

Vannakbszeretteink családunk később saját családunk akikért van miért élni

Jaj nézz ilyen motivációs videókat

2020. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül nem látom sok értelmét sokkal több a szenvedés az életben mint a pozitiv dolgok ráadásul teljesen jelentéktelen az egész megszületsz majd x év múlva megdöglesz teljesen jelentéktelenül kb mintha meg sem születtél volna. :)
2020. febr. 17. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet valakinek meghalni, de egyetlen egy is elég az élethez!
2020. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, kérdező. Feleslegesnek és értelmetlennek találom én is úgy önmagában az életet. Mondogatják, hogy magunknak kell értelmet adni neki. - Ezt úgy értelmezem, hogy miután megtaláltam az életem értelmét, akkor onnantól kezdve még önmagában az életnek nem lesz értelme, csupán az enyém kapott értelmet. De összességében ugyanúgy hasztalannak titulálom.
2020. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az életednek akkor lesz értelme, ha értelmet adsz neki!


Keresd meg, mi az, amiért érdemes élned, amiért érdemes lenne. Ezer ilyen dolog is lehet.

Én a kutyáim miatt, a jó utazások, kirándulások, barátnők miatt, a finom csokik és fehércsokik, jó mozifilmek, stb miatt is szeretek élni és még sorolhatnám.

2020. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek élni? Azért hogy élvezd! Miért ülnél fel pl a hullámvasítra ha 5 perc után vége? Szeretnéd megdugni Carmen Electra-t? Minek? Max egy délután. Másnapra már el is múlt. 100 év múlva meg senkit nem fog érdekelni h ki dugta meg és mikor és azt se fogják tudni ki volt a csaj.


De pont azért érdemes élni és csinálni ezeket adolgokat mert itt vagyunk. Most most van és nem 100 évvel később most számítanak ezek a dolgok.


Amúgy ha rendesen bejártál volna irodalomra vagy rendes tanárod lett volna mint nekem akkor tudnád hogy az Ember Tragédiája pont erről szól. A végén pedig azt jön ki hogy az emberi élet értelme a lét küzdelme és mindennapi vállalása.


Brian Tracy szerint az embernek sikerösztöne van. Elégedettnek kell lennünk hogy boldogok legyünk. Szerintem te nem vagy elégedett. De a hiba benned van mert mindenért te vagy a felelős jóformán ami veled történik. Amikor ezt felvállalod akkor fog megszűnni a nyafogás és kezdesz bele valami értelmesebbe.

2020. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!