Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fel kéne adni? Öngyilkos leszek

Axon199 kérdése:

Fel kéne adni? Öngyilkos leszek

Figyelt kérdés

Sziasztok egy 18 éves fiú vagyok apukám soha nem foglalkozott velünk ahol tud csak megkeseríti az életünk emiatt anya alkoholista lett alsó osztályos voltam mikor elsőnek láttam részegen azt se tudtam mi történik

Kövér fiú voltam akit csúfoltak itthon ezért megtanultam felvenni egy állarcot hogy elrejtsem a fájdalmam 8.-ban elkezdtem edzeni és fogyni majd még és még többet akartam hogy megfeleljek magamnak és anorexiás lettem...

Többször próbálkoztam öngyilkosságal de sikertelenül jártam

A kórházban is nagyon rossz volt alig látogattak meg engem

Miután sikerült vissza hízni a normális testsúlyomra elkezdtem nagyon mély depresszióba esni

Nem bírtam feldolgozni a múltat

Megint fogyni kezdtem majd hízni majd megint fogyni és ez így ment éveken keresztül

A barátaim ebből semmit se sejtenek most se annyira jól eltudom rejteni ezt

Elkeztem újra pszichológushoz járni és kiderult hogy pszichopata vagyok...

Nincsenek érzéseim

Soha nem tudok érezni boldogságot vagy szerelmet

Akaratom ellenére bántok másokat és nincs bűntudatom

Én így nem tudok tovább élni

Semmi nem tart már vissza akiben bíztam és elmondtam neki ezeket egyből elfordult tőlem

Minden nap fájdalmaim vannak

Ma össze estem a fájdalomtól többször is

Nem aludtam egy jót lassan egy éve

Az egyetlen érzelem amit tudok érezni az a fájdalom és a szomorúság

Tehát az én utam itt befejeződött



2020. márc. 6. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy rosszul érzed, helyedben megvárnám a végét mi lesz. Van egy mondás, hogy nem mindig eshet, de sz@rt sem ér. Amúgy az öngyilkos kérdéseket alapból törlik, öngyilkosságot okozva ezzel a másiknak.

Tanácstalan vagy, ez most e legjobb állapot egy új dolog kipróbálásra.

Létezik olyan is, hogy nem teszed meg, hanem megnézed mi történik és ezt csak akkor tudod meg, ha életben maradsz.

De kinek az érdeke, hogy életben maradjunk?

A holnapi lottót még próbáld meg azért, több, mint 5milliárd a tét és ki tudja....

2020. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Viszont már megpróbáltad, de nem jött össze, szóval a sorsodban benne van, hogy még élned kell, feladatod van még a Földön, márpedig boldognak lenni.

A boldogságot ne keresd, az benned van, légy türelmes önmagadhoz, igaz, mások sem türelmesek hozzád.

Valójában én sosem tudtam tanácsot adni, mindig is hátrányban éreztem magam, ezért nem lettem túsztárgyaló.

Ha elkezdenéd leírni az érzéseidet folyamatosan, akár meg is jelenhetne, mert tehetséged van az íráshoz!

Amúgy én sok hülyeséget írtam már meg mondtam életem folyamán, magamon sem tudtam segíteni.

Te amúgy mit írnál magadnak, hogy "mentenéd" meg magad?

tudom, hülyeség, de írd már le , mert érdekel!

2020. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De ha mégis megtennéd és mindegy már neked, előtte feltöltenéd a telefonom?

Mert már úgyis mindegy lesz neked.

DE most viccen kívül, miért vagy ilyen?

Milyen életet szeretnél?

2020. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell mjndent elhinni egy pszichológusnak. Miért akarsz meghalni?

Nincs semmi, ami kikapcsol vagy jól esik?

Mi a rossz most az életedben?

2020. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amúgy világ életemben nem figyeltem fel az ilyen kérdésekre, de a tied tele van mély érzéssel, szóval lehet benned valami meg jobban belegondolva, rengeteg fájdalmad lehet.

Igazából úgysem érzik át a helyzeted, ezért azt fogják írni, hogy fordulj szakemberhez, de manapság a szakember is szakemberhez jár.

De ha ez megnyugtat, a legtöbb ember belül meggyötört, rengeteg a nyomás, aminek meg kell felelni. A te "főbűnöd" mindössze annyi, hogy rossz helyre születtél.

Szóval ha meg is tennéd azt, amit nem lehet kiírni, akkor azzal azt bizonyítanád be, hogy nekik volt igazuk, akik rosszul bántak veled.

A szó neked szerintem már elég és eleged van, nekem is az lenne, de én most VALÓBAN belegondoltam azokba, amiket írtál és nagyon felkavar.

Mi lenne, ha holnaptól elhatároznád, hogy író leszel?

2020. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A másik az, hogy az vagy, aminek beállítod magad, én pl. nem hiszek, hogy létezik beteg ember, csak annak van kikiáltva.

Szóval a te sorozatod a


[link]

2020. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is próbálkoztam már öngyilkossággal, de szerencsére nem sikerült, és utána minden sokkal jobb lett, amit abban a pillanatban nem is gondoltam volna, pedig csak 3 év telt el. Szerintem neked is kéne várnod, és meg fogod látni, hogy nem érné meg most lepörgetni a végefőcímet.
2020. márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sokszor elmegyek egy magas épület mellett munkába menet és mindig azt nézem, hogy levetném magam a felsőbb szintekről, de mivel nem mindegy melyik emeletről, mert attól függ később hova jutok, így nem teszem meg!
2020. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!