Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek, ha huszonévesen...

Mit tennétek, ha huszonévesen teljesen összeomolna a világképetek, és az élet minden szegmensében lenullázna titeket?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 21:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát, ha ennél rosszabb lesz nekem, akkor jól nézek ki...
2020. máj. 23. 22:17
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem az a teljesítmény, ha valaki bokdogtalan, hanem ha valaki boldog. A boldogtalanságra minden ember képes, de ki képes a boldogságra.
2020. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A boldogság nem döntés és nem elhatározás kérdése. Egy állapot, amiben a pozitív belső és külső tényezők játszanak szerepet.
2020. máj. 24. 10:46
 14/17 szalaiga.bor válasza:
38%
Nagy valószínűséggel depressziós vagy. Szerintem mindenképpen fordulj szakemberhez, itt aligha fogsz választ találni! Van kiút, hidd el.
2020. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%
Van az élet, és van az életed. Attól, hogy az életed összeomlik, az élet, ami te vagy, még nem bántódik. Ismerd fel, hogy a körülmények teljesen lényegtelen.
2020. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A Laar Pour La'rt társulat Vasmacsó c száma megvan? Csak úgy a megaláztatások miatt jutott eszembe. :) Don kanyari történetekből származó halottak képe, vagy az utcán téli hidegben látott hajléktalan képe, mind azt szokta jelenteni hogy mennyivel szerencsésebb vagyok. Vannak akiknek ma is lelki terror és nyomod az élete, de nem is a kudarcok tekintetében hanem valójában. Te fiatal vagy rengeteg lehetőséged van még. Nem tudom miket terveztél el eddig de azt tudom hogy még rengeteg mindent kéne. Konkrétan kéne megvizsgálni a dolgaidat hogy mi az amit te rontottál el És mi az ami csak így alakult. Ez egy önvizsgálat amihez te kellesz elsősorban és őszinteség. Sok ember nem képes őszintének lenni magával. Hazudik és ment egeti magát vagy éppen átesik a ló túloldalára és mindenért magát okolja azért mert tetszik neki az áldozati szerep. Ezek a veszélyek fennállnak az önvizsgálatnál. Szóval vagy részletesen ki írsz ide mindent amiket úgy érzem hogy rossz dolgok voltak és ide vezetek és elolvassuk és megvizsgáljuk együtt vagy önmagadnak kell ezt megtenned fejben. Egy dolog biztos életben vagy, nincs súlyos gyógyíthatatlan betegséged, nem vagy magatehetetlen se értelmi fogyatékos, megvan a négy végtagod, van mit enned és van fedél a fejed fölött, nem vagy 70 éves se. Szóval elvileg nagyon jó kiindulási alapod van a megoldáshoz. Hogyan tovább?
2020. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nagyon sajnállak😰😰😱😱😭😭
2020. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!