Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy olyan személyt tökélete...

Ha egy olyan személyt tökéletesnek tartok, aki nekem a tiszta ellentétem, nem feltétlenül szerettem belé,ugye? (Szerelemből)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel teljesen különbözünk egymástól, semmi azonos bennünk. Ő angyal, én ördök.


A fő különbség, hogy :

Hihetetlen mennyi kedvesség szorult belé, egy rossz porcikája sincs, míg én csak mindekit piszkálok és hiába azt mutatom nem tudok senkivel kedves lenni. ( tudom kétszínűség)


A lustaságot is jól csinálja(nemtom hogy kéne ezt meg fogalmazni xd) nem tanul, nem csinálál semmit mégis mindent jól csinál.

Míg én kidolgozom a lelkem és semmi. Nem tudok semmit. 🤯


Szóval ő tökéletes számomra.

Éreztem hogy talán szerelmes vagyok belé, de ő túl tökéletes nekem és ellentétek vagyunk, teljesen. A kétszínűségem végett vagyunk barátok.


A kétszínűségemre van jogos indokom. 🤫


2020. jún. 1. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy beleszeretél hanem valamiért nagyon szereted igy barátillag
2020. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mást jelent a szerelem. Neked kell tudnod. És talán nincs is jelentősége, hol kezdődik a szerelem. Kérdés inkább pl az, hogy mit akarsz tenni. Szexelni vele? Járni vele? Vagy mást? Én a helyedben inkább ezen gondolkodnék, nem a felesleges kategórián.

Nem bántásból mondom, hanem ez a meglátásom a kérdésedre. :) Sok szerencsét kívánok, és remélem, hogy jobb emberré válsz!


Bár amikor kénytelen védekezni az ember, akkor beleférhet az, ha visszavág. Pl kétszínű veled valaki, és nem tudsz kikászálódni a szituból miatta, akkor te is lehetsz kétszínű, de csakis elkerülhetetlen védekezés okán.

Máskülönben miért nem javítasz magadon? Értesz... :) Neked lesz a legjobb, ha mélyíted önismereted és fejleszted a jellemed, gondolkodásod...

Nem elsősorban a tökfőzelékért és a babérokért vagyunk a Földön. ;) Hajrá! :)

2020. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vettem bántásból egy szavadat sem. Az a gond hogy több tényezőre bontom most ez mert nem akarok elhinni, hogy szerelmes lettem belé és próbálok apróságokból össze állítani hogy ez most tényleg az-e? Én ugyan érzem hogy valszeg az, de azért nem akarom elhinni, mert ő is és én is lányok vagyunk.😅
2020. jún. 1. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ezt úgy mondod, mintha nem léteznének leszbik és bi-k a világon. :) Azt csinál mindenki, amit akar! Addig, amíg nem árt se önmagának, se másnak (Kivétel erősíti a szabályt, pl ha indokolt az eutanázia, vagy az öngyilkosság, ami ritkán indokolt.)


Bár van, amikor ész kell ahhoz, hogy átlássa az ember a következményeket, azon át azt is, hogy vajon mi, és milyen szempontból árt(hat), és mi nem árt, vagy kevésbé árt.


Javaslom, azt vizsgáld meg inkább, hogy változatlan maradjon-e a hozzáállásod, vagy elkezdesz-e udvarolni neki, vallomást tenni, vagy amit akarsz. :) Meg a többi, amit korábban írtam.

2020. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, csak nem még nem tudok elfogadni magam. Az is lehet csak túl sok yaoit nézek, de lehet hogy nem. Nem biztos hogy be akarom vallani neki. Talán majd 5 év múlva a ballagáson😂
2020. jún. 1. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor nagyon egyszerű a megoldás: nem vallod be neki. :) Vagy egyelőre nem.

Viszont az mit segít rajtad, ha be tudnád kategorizálni, hogy ez szerelem-e, vagy sem? ;)

2020. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt akarom kideríteni😂
2020. jún. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!