Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan törődjek bele abba,...

Hogyan törődjek bele abba, ahogyan kinézek?

Figyelt kérdés

Nem 1-2 ember mondta már, hogy csúnya vagyok. Persze van, aki kulturáltan fejezte ki a nemtetszését, és volt aki direkt a lelkembe taposott.


Suliban rengeteget szekáltak a kinézetem miatt, sokat sírtam akkoriban. Próbáltam nem foglalkozni velük és nem emberszámba venni őket, de folyton szekáltak és mindennapossá vált a dolog.


Próbáltam full drága ruhákban járni, (jó, nem voltak vészes árak) hátha javít a külsőmön, de ugyanúgy megkaptam a ''napi adagomat,'' sőt... Hülyét csináltam magamból, mivel tudták, hogy miattuk öltözködöm másképp. 2 hónap után beleuntam az állandó öltözködésekbe és ruhavásárlásokba, így maradtam a szokásos, kényelmes cuccaimnál.


Nem sokkal később fogyókúrázni kezdtem, 10 kilót fogytam, azaz 163 centi voltam és 58 kg. Akkor pedig jöttek a ''dagadt vagy'' beszólások.


Annyira beleuntam, hogy miután kijártam a sulit, és bár elkezdtem a szakközépet, abba is hagytam, mert kórházba kerültem öngyilkosság miatt. Jelenleg nem is járok sehová, legalábbis az embereket kerülöm.

Fent vagyok 2 társkeresős/chatelős oldalon, de ott a mai napig megkapom ezeket a fokozatokat:

- Undorító vagy

- Csúnya vagy

- Nem vagy az esetem

- Bocsi, de nem Téged kereslek


Egyre jobban kezdem feladni az egészet, már a kérdést sem szívesen írom ki, mert már belefáradtam. Hogyan tudnám elfogadni magamat? 18L


2020. júl. 4. 10:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom elképzelni,hogy ennyire csúnya vagy

Figyelj,ha gondolod küldj egy képet privátban és mondok egy őszinte véleményt és hogy hogyan tudnál javítani

21f

2020. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Kutyaharapást szőrével... Előbb tudni kéne hogy néz ki a csaj, de nem válaszol. Elvégre a kérdés esztétikai. Nem mindegy hogy egy átlagos vagy egy nagyon hátrányos kinézetű ember kér útmutatást! Az átlagosat könnyebb elfogadtatni. A reális önkép is nagyon fontos.
2020. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!