Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az gáz, ha nem érdekel semmi se?

Az gáz, ha nem érdekel semmi se?

Figyelt kérdés
Nincsen hobbim, nem érdekel semmi se csak "úszok az árral". Jövőre megyek egyetemre (ha felvesznek) de azzal szemben is elég közömbös vagyok. Ez nagy baj?

2021. jan. 17. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy érzed,velem is ez van már egy ideje,engem nem nagyon érdekel ki mit gondol rólam.

22F

2021. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanígy vagyok én is, csak 2 dolog érdekel: kémia, biológia, így orvosira mennék. De azon kívül se az emberek véleménye, se az hogy mi történik a világban nem tud érdekelni.

22/L

2021. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
23F, hasonlóan érzem magam. Rájöttem, addig kell úsznom az árral, míg vígül megfog valami engem és végre kedvet kapok valamihez. Szerintem ez tök normális egy ideig.
2021. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz. Nekem volt ugyan a te korodban elképzelésem, de most 36 évesen teljesen megváltozott az eredeti tervem, sokat tapasztaltam, amire suliban nem készítenek fel, most pályamódosításon dolgozom, az eddigi tapasztalataim alapján újraterveztem, mivel foglalkozom szívesen, mi az, ami nem terhel túlságosan, miben tudok jó lenni, és mit kell mindenképpen elkerülnöm.
2021. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Hát, az egyetem pénzbe kerül. Ha nem sikerül elvégezned, ki kell fizetned az összes félévet, és nem vesznek fel oda, ahová kell a diploma. Szerintem érdemes rákoncentrálnod, ami lényeges.

És gondolj bele, mennyi mindent csinálhatsz, ha majd elhelyezkedsz. Lehetsz pl. feltaláló.

2021. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5, hogy legyen feltaláló ha nem érdekli semmi?

Egyébként nem gáz.

2021. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert az egy tök izgalmas dolog, hogy valaki feltalál dolgokat, újításokat.
2021. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 _Girl_ válasza:
79%

Attól is függ , mennyi idős vagy, lehet még nincs elég élettapasztalatod, vagy nagyon be vagy gubózva otthon.


Mit tanulsz egyébként? Az egyetemmel kitárulhat a világ:)

2021. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az egyetemmel majd minden megvaltozik. Ha olyan szakra mész ami izgalmas tálán majd úgy megtetszik neked hogy az dog erdekelni.
2021. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos én is így érzek.

Én bajnak érzem, mert elég lehangolt vagyok miatta.

Nem tudom, hogy a későbbiekben mit kellene így majd kezdenem az életemmel. :(

Ha nem érdekel semmi, akkor mégis mivel foglalkozzak?

És mégis minek? :(

Én így nem látom értelmét semminek.

17/L

2021. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!