Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az gáz, ha nem érdekel semmi se?

Az gáz, ha nem érdekel semmi se?

Figyelt kérdés
Nincsen hobbim, nem érdekel semmi se csak "úszok az árral". Jövőre megyek egyetemre (ha felvesznek) de azzal szemben is elég közömbös vagyok. Ez nagy baj?

2021. jan. 17. 21:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért kicsit megnyugtat, hogy nem vagyok ezzel egyedül.


A 6-osnak igaza van, az hogy feltaláló legyek vagy hasonló, nincs benne a pakliban.


8-as: Eléggé be vagyok gubózva, igen. Matekot, informatikát, és fizikát emelt szinten tanulom, közölük az informatika megy egyedül normálisan, a többi az csak "megyeget".


10-es: Sokszor én is így látom a dolgokat, hogy biztos megéri-e ebbe vagy abba belekezdeni, ha nem is érdekel igazán, vagy nem érzem az elkötelezettséget. Így eléggé tartok a jövőtől én (is).


18F btw

2021. jan. 18. 12:16
 12/12 anonim ***** válasza:
80%
Amihez kedved lenne az után kell nézni,aztán ha tetszik akkor bele kell kezdeni. #10
2021. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!