Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Észrevettétek minnél több...

Észrevettétek minnél több csalódás ér leadtok az értékrendetekből?

Figyelt kérdés
Úgy értem, régebben jobban számított hogy az adott illető (kiszemelted) milyen jól néz ki stb.. de ahogy egyre többen elhagynák, átvernek, csalódást okoznak, már inkább azt figyeled hogy milyen belső értékei vannak az illetőnek, és hogy igazából szeressen, és kellően törődjön veled, mégha külsőleg először nemis a legmegnyerőbb

2021. szept. 2. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, de ha NEKED az "leadásnak" számít, hogy azt nézed, mennyire értékes a másik, akkor VELED rettentö nagy baj van!

SOKKAL, de SOKKAL fontosabb egy ember belsö értéke, mint a kinézet!

2021. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom de ezt te teljesen félre értetted.. Mindig is fontos volt, csak mostmár inkább csak az számít..
2021. szept. 2. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolom nem jönnel össze valakivel aki egyáltalán nem az eseted külsőre, de én úgy vagyok vele hogy attolmeg hogy nem annyira tetszik lehet hogy belsore megtudom kedvelni
2021. szept. 2. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Picit előnytelen a megfogalmazás, de ha jól értem arra vagy kíváncsi, hogy idővel kevésbé válogatósak leszünk-e a külsőt illetően, előtérbe hozva inkább a belső tulajdonságokat. Elképzelhető, bár teljesen elhanyagolható akkor sem lesz. Minimális vonzalom kell, különben el se jutnánk a belső tulajdonságokig. Persze, sokan mondják, hogy így a belső-úgy a belső, de az igazság az, hogy hiába vagy belül arany, ha senki nem akar kicsomagolni...
2021. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,én is így vagyok vele.Megismertem jó pár nőt,kiderült milyenek valójában.
2021. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!