Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy az...

Miért érzem azt, hogy az ilyen kérdéseket mindig nők teszik fel? "Fel lehet dolgozni azt, hogy éveket pazaroltál egy kapcsolatra aminek kudarc lett a vége? "

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 22:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

Azért érzed, mert az ilyen kérdéseket mindig nők teszik fel.


A férfiak lesz@rják.

Így lettünk megalkotva.

2010. szept. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
12%

tegnapi 23éves nő-második válaszoló



jól sejtettem én h lepontoznak majd....de ez nem engem minősít,hanem őket.kérdem én h akik lepontoztak boldogok?ebbe kéne belegondolni és nem egyből duzzogni azon amit írtam és ahogy én látom NŐI szemmel a dolgokat.....én nagyon boldog vagyok!mert nem népesítem azon nők táborát akik 30 évesen se tudják mit kezdjenek magukkal és az életükkel.

Büszke vagyok h 23 éves létemre saját lakásban élek,tudok főzni,ha épp vmit még nem főztem volna azt is szívesen megcsinálom,hisz nem esik le a gyűrű az ujjamról.Ha hivatalos helyre megyek ki tudom nyitni a szám....örülök h szüleim nem egy plázap*csát neveltek belőlem,hanem egy talpraesett lányt aki a jéghátán is megél....


tisztelet a kivételnek

2010. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

"mert nem népesítem azon nők táborát akik 30 évesen se tudják mit kezdjenek magukkal és az életükkel."


23 évesen nem is népesítheted a 30-as "tehetetlen" nők táborát :)))) Vagy te már előre látod a jövődet?? :))

Ne legyél ilyen rátarti, és buta, mert nem fogsz kelleni senkinek. (Ez csak egy jó tanács, nem muszáj megfogadni.)

2010. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

14:13


miért te olyan nagy élettapasztalattal rendelkezel?

én tudom honnan jöttem,hova jutottam stb. te a LÁTATLANBÓL NE MINŐSÍTS!

2010. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%

39 évesen minden bizonnyal nagyobb élettapasztalattal rendelkezem, mint te. A minősítésed a stílusodból adódik, ezt fenntatom továbbra is.

Honnan tudod, hogy mi lesz veled 10 év mulva??

Egyébként nyugodtan kötekedhetsz, úgy látom, más témád úgy sincs, mint a megbántott királylányt játszani.

Na, pl. ezt sem teheted meg 30 évesen :)))

2010. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
...és ugye, azt sem akarod elhitetni senkivel, hogy 23 évesen úgy van saját lakásod, hogy annak költségeit az utolsó fillérig a saját keresetedből raktad össze? Mert ezt viszont nem hiszem el. Ha pedig nem így van, ne dicsekedj olyasvalamivel, ami nem a te érdemed!
2010. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
nem te leszel az akinek magyarázkodom....ok?ez csak téged minősít h ismeretlenül véleményt alkotsz rólam....nem is csodálkozom rajta h ilyen tapasztalatokkal rendelkezel,mint amiről a kérdés szól
2010. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%

Így LÁTATLANBAN bármikor melléd mernék állni ennyi idősen...

Senki nem mondta, hogy ilyen tapasztalataim vannak, általánosságban volt feltéve a kérdés.

Nem vagy te kissé ideges?? :)))

2010. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

Ez az lányok!

Fej,vagy gyomor?

2010. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
abszolút nem vagyok ideges....nem értem miért ez jött le neked.ezt egy egészséges vitának tudom be,de semmi okom idegeskedni szerintem.én kiállok az én nézetem mellett,te a tiéd mellett....nem kell egyetértenünk.az h írtam h ne minősíts,nem azt jelenti h ideges lennék,csupán csak azt hogy én már kb harmadjára reagálok az írásodra és egyszer sem minősítettelek,annak ellenére sem h te engem igen.részemről lezártnak tekintem a dolgot.
2010. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!