Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szorongás leküzdés tippek?

Szorongás leküzdés tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre is le szeretném szögezni hogy van pszichológusom, es valamennyire rajta vagyunk az ugyon, de lassan haladunk. Az lenne a problemam, hogy minden komolyabb dolognál, amit elkezdek, rajtam eluralkodó pánik tör ki,hogy nekem ez nem fog menni. Tanuláskor is igy van, legfőképp a real tantargyakban, ahol ossze kell rakni a temakor logikajat. Hangszeren is jatszok, ott ugyanigy, elkezdem, nem megy egyből a darab és mélyről jövő szorongás jön, sírásban török ki. Nem tudom mitevo legyek mert szeretnek az iskolában és a személyes kihívásokban, hobbijaimban is jobban teljesíteni, aminek csak ez az egy ok az ellensége, szorgalmam meglenne hozza. Egyszeruen csak jon egy hatalmas panikhullam, ami nem hagyja hogy egyaltalan ertelmezzem az adott dolgot, mert folyamatosan retteg valamitől.

2022. ápr. 25. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:

"szeretnek az iskolában és a személyes kihívásokban, hobbijaimban is jobban teljesíteni"

Ne törődj a teljesítménnyel, csináld élvezettel. Amit nem szeretsz, ne erőltesd. Ha iskolai dolog, kérj segítséget, és legyél türelmesebb.

2022. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!