Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tippek óraadás alatti lámpaláz...

Tippek óraadás alatti lámpaláz ellen?

Figyelt kérdés

Idén fogok tartani egy előadást hetente az egyetem keretein belül. Hallgató vagyok, ez csak szimpla mentorálás lesz, viszont félek, hogy a lámpa lázam megjelenik az óra alatt, amikor sok sok szempár szegeződik rám.


A tananyaggal nincs probléma, biztos vagyok a tudásomban, viszont az, hogy csak én fogok beszélni, mások pedig néznek, nagyon megijeszt. Egy-két tanácsot szívesen elfogadnék akár tanároktól, hogy ezt hogyan kezelik. Előre is köszönöm, ha megírod a tanácsod!



2022. aug. 23. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen, hogy ki néz téged, csak csináld amit kell, ne gondolj arra, hogy ott vannak a többiek előtted. Persze figyelni kell rájuk, mert ha kérdés van azt meg kell válaszolni.
2022. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy a tudásodban akkor nem lesz gond. Ha már elkezded mondani és arra figyelsz amit mondasz, és arra, hogy mit kérdeznek nem fogsz azzal törödni, hogy hányan néznek.
2022. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!