Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 29 évesen nem tudom mit...

29 évesen nem tudom mit akarok az élettől. Ilyen idősen illene tudnom?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az amivel életem végéig tudnék foglalkozni, akarok -e komolyabb kapcsolatot, vagy családot semmit nem tudok

#Mit akarok
jan. 29. 18:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nekem szar életem volt nagyon
jan. 29. 19:24
 12/19 anonim válasza:
Én se tudom 27F
jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"A pénz! Semmire nem telik, egy szaros gatyát nem tudok megvenni"

Sz.. gatyát nem érdemes venni, csak újat, tisztát. Ha ez sikerül, gyöngy életed lesz! Nem is kell több.

jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Out of box thinking!


Vannak a megszokott utak, szakmák stb. De gondolkodj kicsit rendhagyóbban. Vannak tök jó fél-egy éves tanfolyamok, amivel utána jól lehet keresni. Ha jó a kézügyességed menj el klímaszerelőnek. Gyors tanfolyam után segédként, pár év tapasztalattal már szerelhetsz. Hidd el, jól is keres, és nem rossz meló. Keress idénymunkát, legyél autószerelő. Van aki abból él, hogy 1-2 típus, egyetlen hibáját megtanulta javítani és hozzá hordják az autókat. Semmi mást nem tud, de az adott alkatrészt rutinosan kiszereli, javítja és vissza.

Tudni kellene, hogy mit csinálsz most, mik az érdeklődési köröd. Mit csinálasz amikor dolgozol? Mit amikor nem? Ne is az életed végéig tervezz. Legyen egy öt éves terved, utána mész abba az irányba ami majd akkor kiadja. Ha nincs pénzed semmi más ne érdekeljen, mint keresni gyorsan egy kis pénzt.

jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Több minőségi énidőt adj magadnak, ahol csakis magad vagy és gondolataid, emellett gomdolkodj is.

Keresd meg magad előnyeit, hátrányait, majd összegezd s egyeztesd vágyaiddal, ötleteiddel, aztán bontakozz ki. Vagyis tegyél érte.


Nem a telót stb-t nyomod, azokat leteszed szépen arra az időre.


Ha minőségi önidő alatt se nagyon mozdulnak meg a fogaskerekek, akkor nem lehet mit tenni.


Max szakemberhez fordulni max, de az se mindenkinek jön be.


Ember/személyiség függő ki mikor érkezik el odahogy "önmegvalósítson".


S mondok egy tényt: valaki fiatalon, valaki idősebb korban fedezi fel, gondolja végig a dolgokat s tesz értük.


S vannak azok, akik soha nem jutnak el arra a pontra, mert nem mindenki képes rá.


Ez a 2 féle ember között pedig vannak azok, akik napjaink hatására akarnak egy olyan cipőt felhúzni, amiről nem is tudnának, ha nem lenne ennyire informatív a világ.


Nem gondolkodnának el órákat önmagukon, nem kérdőjeleznék meg önmagulat s életüket, tetteiket, gondolataikat stb.


Javarészt ezek azok az emberek, akik felbukkannak hasonló kérdésekkel itt is gyakorin. Kortól nemtől függetlenül.


Ritka az olyan, aki ebből a rétegből kiválik és elgondolkodik ténylegesen s szán magára időt energiát, majd megoldásokat keres s kipróbálja magát azokban.


Nem mindenkinek vannak meg azon motoros képességei, hogy önismeretet gyakoroljanak s fejlődjenek mindabban.


Ebből alakulnak ki a semmit mondó, semmit alkotó önfényező influenszer réteg és az őket követő gyökerek.


Holott kismillió más ember is elérhető a neten, akik megtalálták azt, amihez értenek, vannak adottságaik és produktívak, mindemellett tényleg önazonosak.


A kreativitás, gondolkodás az élet minden területén fontos.


Ha eléd raknék 1m x 10cm-es átlátszó műanyag csíkot, te mit kezdenél vele?


Akik tudatosabbak, abban dolgoznak, amit szeretnek azok kapásból mondanak pár dolgot. A kifejezetten világra nyitott, kreatívabb emberek pedig minimum 20-30 dolgot sorolnak, míg az átlag 2-8-at.


Minden ember más. A kérdés az:

Te magad ki is vagy és milyen motoros képességek vannak összhangban benned, melyek azok, amik kiemelkedőbbek s mindazokból mit tudaz kihozni?


Senki nem fogja tudni megmondani helyetted, max tippelget a külső szemlélő, aki pl ismer téged.


Te vagy abban a testben, elmében. Vagyis 100%-ot csak te leszel képes átlátni, ha képes vagy rálátni, kérdéseket feltenni és több aspektusból megközelíteni.


Nem mindenki képes arra, hogy befeküdjön egy meleg fürdőbe vagy kiüljön valamerre és csak legyen a gondolataival elmélyülve.

(Az agy használat nélküli bambulás az más. Ne keverjük azzal.)

jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem kell ma döntened az egész életedről. (Úgysem úgy lesz.)

De ha minden napodban van valami jó, az egész életed jó lesz.

jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Huh 15 köszi ezt az elgondolkodtató választ
jan. 30. 17:57
 18/19 A kérdező kommentje:
Irodában dolgozok
jan. 30. 18:58
 19/19 anonim ***** válasza:
Üdv klubban..
márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!