Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 29 évesen nem tudom mit...

29 évesen nem tudom mit akarok az élettől. Ilyen idősen illene tudnom?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az amivel életem végéig tudnék foglalkozni, akarok -e komolyabb kapcsolatot, vagy családot semmit nem tudok

#Mit akarok
jan. 29. 18:09
1 2
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez nem én vagyok ember!
jan. 29. 18:18
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Illene, már 19 évesen is.
jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
77%
Én 35 és még mindig semmi. Sajnos ez van, én már beletörődtem, kb. havonta egyszer pánikolok emiatt, de az élet alakul tervek nélkül is, mindig lesz valahogy. Ha dolgozol, pénzt keresel, valamilyen módon értéket teremtesz, és nem a szüleid nyakán lógsz, akkor már megvagy, nem kell igazából más terv vagy cél. Persze mondom ezt most, pár hét múlva rajtam is újra kitör a menetrendszerű pánik.
jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Külön lakom
jan. 29. 18:44
 6/19 anonim válasza:
Én 22 évesen nem tudom, és félek hogy hasonló sorsra jutok.
jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
#5 Ha külön laksz, eltartod magad, akkor neked már van egy kialakult életed, megvagy, nem kell stresszelned. Az élet úgyis a lehetőségek mentén alakul ki. Mi hiányzik az életedből? Mi kell ahhoz, hogy az meglegyen?
jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Gál Gábor 2024 válasza:
42 vagyok, én se tudom. Ez van.
jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A pénz! Semmire nem telik, egy szaros gatyát nem tudok megvenni
jan. 29. 19:06
 10/19 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is sajnos. Az évek meg telnek. :(

Még bennem van, hogy újra tanulnék valamit, hátha jobban keresnék. Aztán eszembe jut, hogy van kb 5-6 évem eldönteni szeretnék-e szülni egyáltalán. (Jelenleg még nem, azonban utána pánikolok mi lesz ha kifutok az időből.)

29N

jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!