Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek beszédesebb?

Hogyan legyek beszédesebb?

Figyelt kérdés

Szeretnék érdeklődő lenni, de nem túlságosan, olyan kedvesen, de fogalmam sincs mit mondhatnék bárkinek is. Az osztályomban lévőkről lenne szó, meg úgy bárkiről.

Szeretnék majd elköltözni, nem most lesz, de beszélnem kell majd az emberekkel, kedvesnek kell lennem.

Az idős nénik többnyire kedvesek és beszédesek, képesek egy idegennek szóba állni és beszélnek. Mindig beszélnek, mindig találnak valamit amiről beszélni tudnak. Miért beszélgetnek idegenekkel? Én az ismerőseimmel nem tudok, pedig szeretnék beszédes lenni, mindenféléről szeretnék beszélni, lényegtelen dolgokról, mert a beszédes emberek kedvesek.


2010. nov. 4. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor szívesen megtanítalak :D Amúgy nem tudom én meg minden hülyeségről tudok beszélni. Ez valahogy spontán jön. Tereld olyanra a témát amiben otthon vagy :)
2010. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de semmiben nem vagyok otthon, csak hétköznapi dolgokról szeretnék beszélni, a néniknek mindig van mondanivalójuk a hétköznapi dolgokról

és igen lány vagyok

2010. nov. 4. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak gondolataid. Csak mond ki azokat. Más is így csinálja. Ennyi.:) Nekem munkahelyi ártalom, hogy sokat kérdezek/beszélek, szóval én könnyen vagyok, de szerintem más is így csinálja.
2010. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak sajnos az osztálytársaimról nincs jó véleményem, gondolok dolgokat velük kapcsolatban, de szerintem utálnának
2010. nov. 4. 18:22
 5/13 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen jellegű problémám van. A barátaimmal, ismerőseimmel, akikkel naponta találkozok azokkal el tudok beszélgetni. De ha egy olyan emberrel, akit ismerek, rokon, sokszor találkoztam vele, de nem naponta, vagy idegenekkel egyáltalán nem tudok. Írásba még úgy ahogy ki tudom fejteni a véleményem, de élőbe beszélni... Lehetetlen nálam.
2010. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó, szintén... :(
2010. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hagyatkozzatok másokra, kezdjetek bele valamibe és ők folytatni fogják és nektek sem lesz olyan nehéz hozzászólnotok

én mindig zátonyra viszem a beszélgetéseimet, kifejtem a véleményem és le is zárom a beszélgetést, mert a mondandómhoz nem lehet hozzáfűzni semmit, szóval lezárom a beszélgetéseimet

2010. nov. 4. 18:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne zárd le, hagyd nyitva a válasz előtt a lehetőséget. Amúgy nem vagy nagyon egoista? Mert gyakorlatilag elmondasz egy monológot.
2010. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

mert ma ilyen a kedvem, nem vagyok egoista csak néha rám jön az, hogy szeretek írni, beszélni már kevésbé, de ezen akarok segíteni

ma jó kedvem van és örülök

2010. nov. 4. 18:59
 10/13 A kérdező kommentje:
idegesítő, hogy ennyit írok?
2010. nov. 4. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!