Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Teljesen kivagyok...

Mit tegyek? Teljesen kivagyok készülve.

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy engem senki sem szeret!!

Ma van apu sz.napja,és nincsen pénzem,szal a gépen csináltam neki ajándékot Power Pointtal. tettem be képet,zenét,mindent,és szóltam neki h jöjjön nézze meg,csak ennyit mondd h ááhh..és megy tovább,meg legyint. :S

Most is csak játszott velem egy srác h nagyon szeret meg minden,de most megint az exével jár. Ezis totál kikészített,meg stb..mit tegyek? Már vagdosom magam,volt hogy ittam is,de nem sokat,csak pár korty pálinka,rászoktam a cigire is,de nem sokat szívok,van h hetekig nem!! Meg nyugtató tea. De amikor discoba megyek és haverok hozzák a piát a barackos pálinkát nha abból bőven iszok. Ha ez így megy tovább még a 16.-ik sz.napom se élem meg!

Már több búcsúlevelet is írtam.


2010. nov. 4. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
úgy látom a korral jár
2010. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igen kösd le magad (szijjazd le)
2010. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem ennyit nem ér meg.biztos hogy rosszul esik de lehet hogy csak rossz passzban volt, és azért nem mutatta ki hogy örül neki. szerintem ne cseszd el az életed a cigizéssel és vagdosással stb. most vagy fiatal, élvezd az életet. én ennyit tudok mondani neked. én is egyidős vagyok veled és néha én is azt érzem hogy mindenki ellenem van de nem tennék soha ilyesmiket. koncentrálj a jó dolgokra :)
2010. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!