Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne utáljam...

Mit csináljak, hogy ne utáljam magam ennyire?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban utálom magamat.

Félek, hogy sose fogok kelleni annak, aki nekem kell, és ettől lehangolódom. Sokszor úgy érzem, hogy mindenki szebb, okosabb, tökéletesebb nálam, és hogy én vagyok a legrondább ezen a világon.

Mit tegyek, hogy ne utáljam magam ennyire?


U.i.: ha csak be akarsz szólni, akkor inkább ne tedd, így is elég sz*r kedvem van.


2010. nov. 16. 18:30
1 2
 11/12 M@x ***** válasza:
100%

Van egy ötletem!

1. verzió: Készíts egy táblát amire felírod a jó tulajdonságaidat (hordozható legyen) és amikor rosszul érzed magad előveszed.

2. verzió: Készíts egy táblát amire azokat a dolgokat írod, rajzolod rá amelyek boldoggá tesznek (hordozható) és amikor rosszul érzed magad előveszed.

2010. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, megpróbálom megfogadni őket.

Amúgy utolsó előtti válaszoló: van pár hobbim, szóval nem arról van szó, hogy unalmamban érzem így magam, és igen, valóban eléggé negatívan látok mindent. Sajnos mindig is ilyen voltam, csak mostanában kezdett kijönni rajtam ennyire.

2010. nov. 16. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!