Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt az egész gyerekkoromat...

Ezt az egész gyerekkoromat hogyan éljem túl? Valami reménysugár?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mások még rosszabb helyzetben vannak, de mindenki a saját helyzetét tartja a legrosszabbnak.

Van egy házunk ugye, az ablakok mind szelelnek, az ajtó alatt befolyik a víz, hideg van, mivel fával fűtünk és csak estére van begyújtva, mert nappal senki nincs itthon. Most is nagykabátban vagyok. A bojlerünk elromlott, mint mindig, most is tél elején. Tavaly is az volt, hogy nem tudtam normálisan fürödni, nagyon hideg volt, a fürdőben nem volt begyújtva és a kályhán melegítettük a vizet, ami fejenként 1 lavórnyi meleg vizet jelent. Nagyon rossz volt és most nem akarom ezt újra átélni, anyukám azt mondta, hogy lesz egy kádnyi meleg vizem most, de hát ugye nem csak én akarnék fürödni, 5- en vagyunk a családban.

Ezek alapján azt gondolom, hogy inkább felkötném magam, minthogy így éljek.

17L


2010. dec. 1. 16:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Hol vagy kérdező?

Nem hinném hogy ilyen sokáig melegítenéd a vizet a kályhán, persze ha nem mentetek el gallyakért a közeli erdőbe.-)

2010. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Hali?
2010. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Lehet megfogadta egyikőtök tanácsát is kikötette az internetet.
2010. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Hahóó Kérdező?

Tehát visszautasítod a segítségemet??

Lehet mert kamuztál.-)

2010. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Azért a szelelő ablakokra mindig van megoldás.Ha nem is teljesen,de nagy mértékben meg lehet szüntetni a huzatot,ha behúzod a függönyt,vagy raksz az ablakok alá akár egy plédet,vagy elmész az OBI-ba,s veszel ilyen ún.szigetelő gumit,s felragasztod.Én is utána néztem ezeknek,s sokkal jobb lett itthon is a hőérzet.16/F
2014. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Azért nem ezek az életben a legnagyobb problémák.Télen,mivel nálunk palackos gázról megy a bojler,egyik télen olyan nagy hó volt,s hideg,hogy nem lehetett elmenni palackért,nem siránkoztam,lezuhanyoztam a jéghideg vízzel,de semmi bajom nem lett belőle,sőt...
2014. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!