Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egész szünetbe itthon voltam...

Egész szünetbe itthon voltam egyedül. Mostanra azthiszem egy enyhe depresszió ált be nálam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egész nap itt sírok a sötét szobába, semmihez nincs kedvem , nekem minden mindegy,az se érdekelne már ha megdöglenék, jobb is lenne úgy, mindenkinek..
2010. dec. 30. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
na hát akkor már ketten vagyunk ezzel úgyhogy engem érdekelsz mert ha "megdögölnél" akkor tudnám hogy nekem sincs remény
2010. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha mindenkit lenézel, akkor meg is érdemled, hogy szenvedj. Még akkor SEM nézhetnél le senkit, amikor már nagyon sok mindent értél el az életedben. De gondolom ez a veszély nem fenyeget. És mivel azért tetted fel a kérdést, hogy megtudd más emberek véleményét, továbbra is jogosnak, sőt, már jogosabbnak érzem: felőlem nyugodtan megdögölhetsz.
2010. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Mibajodvan? :O

Azt írtam:

AZ A TIPIKUS LÚZER VAGYOK AKIT MINDENKI KENEVET, LENÉZ, CSÚFOL.


Te ebbe hol találsz olyat hogy én nézek le mindenkit?

Idi.óta -.-

Egyébként nem tudod milyen az életem, hogy eddig milyen volt, és miken mentem át...

És nekem se lenne elenemre hogy megdögöljek..már elegem van az életből..

2010. dec. 30. 15:29
 14/16 A kérdező kommentje:

*kinevet

*ellenemre

2010. dec. 30. 15:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne törödj azzal a seggarcal aki ezeket írja.Tipikus gyökér.Nem kell ahhoz társaság hogy kicsit kimenj sétálni.Szívj egy kis friss levegőt.Szánd rá magad.Muszáj lesz mert ez csak romlani fog.
2010. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó: A szóköz még divatos, igyekezd használni.

"Gyökér".

2010. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!