Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetnék önmagam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék önmagam?

Figyelt kérdés

Szóval az a stílusom az csőnaci,tornacipő,pólóra egy topp és hatezer karkötő a bal csuklómon.persze összeillenek;)

tudok deszkázni is..

sokszor érzem, hogy milyen jó lenne felvenni egy szoknyát csőnadrágra, vagy ilyen méregzöld színű báli ruhát.szóval vannak ilyen őrült ötleteim.annyira zavar, hogy nagyon foglalkozok az osztálytársaim véleményével..mit tudok tenni, hogy ne érdekeljen?

leginkább ez a videó jellemez engem:)

http://www.youtube.com/watch?v=YHw3MscfflY&feature=channel

persze a karkötőket leszámítva.

http://www.youtube.com/watch?v=R8X0WeDVu4Y ilyesmi ruhára gondoltam..meg a karkötők. ez a film nagyon megfogott:D

Ha a barátaimnak nem tetszik az öltözködésem attól még lesznek barátaim?

előre is köszönöm

15./L


2010. nov. 13. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
ha az öltözködésed miatt kiközösítenek, akkor nem is barátok, hanem inkább ismerősök vagy haverok. a barátságban elfogadod a másikat úgy, ahogy van. az összes hibájával.
2010. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sokáig én is ebbe a helyzetbe voltam(: máramár ink váltottam stílust igy sokkal jobban érzem magam és elfogadnak(:
2010. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
chowder.4ever@hotmail.com vegyél fel :D
2010. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!