Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki utál az osztályból....

Mindenki utál az osztályból. Depressziós vagyok miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm az egész osztályból, és már eddig is úgy éreztem, hogy mindenki utál. Eddig nekem nem mondta el, de most végre bevallotta, hogy tényleg mindenki utál. Nem tudom mit csináljak, utálok élni, öngyilkos akarok lenni!

az a baj, hogy valami nagyon nem stimmel velem, mert előző suliból is kiutáltak, azért jöttem ár ide, és már 1. napon gyűlöltek. Meg akarok halnI!!!

hogyan csináljam? Mindennap sírok és nem tudok élni, a tanulmányi átlagom lecsúszott. mit tegyek? nem bírom ezt tovább!!!!

14/l


2011. jan. 6. 20:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mi volt az utolsó eset hogy kinevettek? Mond el nekik is hogy te nem vágtad az ereidet és mond el hogy mit reagálnak rá!Sok sikert!
2011. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagy véletlenül ateista?
2011. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Szivesen segítenék neked, de nem ez a hely a legalkalmasabb az ilyesmire. Hogyha szükséged van rám akkor klikk a válaszom végén szereplő " Privát e-mail a kérdés kiírójának " linkre és add meg az MSN címed, én felveszlek a listámra és zavartalanul beszélgetünk egy kicsit és megtaláljuk az abszolút megoldást a problémádra.


Semmi hátsó szándékom nincs és magán dolgokat sem fogok kérdezni tőled, ebben biztos lehetsz.

Különben ez vonatkozik bárkire, aki megoldást szeretne találni akármilyen szociális vagy pszichikai problémára ! :-)

2011. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
nem vagyok ateista, sőt! katolikus gimnáziumba járok. De hogy jön ez ide?
2011. jan. 7. 17:36
 15/26 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!


A mai napra jutó "hosszú és bölcs monológok" száma az előbb redukálódott 0-ra(nincs kedvem ide is sokat írni :D).

Nem is olvastam el az előző válaszokat, ami nem szokásom, de azért írok pár sort. Ez a jó kis birka effektus: Az egyik gyerek besértődött, mert jobban feleltél nála, vagy tetszett neki a hegyeződ, és neki nincs olyan... és elkezdett rólad rosszakat mondani. Ez szent igeként elterjedt az osztályban, és most lehet téged utálni kollektíven. Jujj de jó szórakozás.

Ne foglalkozz velük. Ezt szépen el tudnám mondani, de nem tudok mindent erről, és nem is akarok túl sokat írni. Ha érdekel, akkor írj nyugodtan :)

2011. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%

A mi osztályunkban is van egy lány akit útálnak,mert ő ateista,ezért kérdezem.


Katolikus létedre megfordult a fejedben az öngyilkosság?

2011. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

szerintem neked is megfordult volna. :(

nem tudod milyen érzés :'(

2011. jan. 7. 21:41
 18/26 Bilux111 válasza:
Szerintem barátkozz össze pár emberrel,barátnődet kérdezd meg hogy miért utálnak,ne sírj minden nap,tudom milyen érzés.Engem is utáltak 3.-ba de meg kell mutatni hogy tudsz valamit és különleges vagy valamiben,például fociban vagy akár kötésben is.
2011. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Katolikus vagy nem, öngyilkosságnál egy kamasz esetében nem a hit lesz a fő szempont.

Az az igazság, hogy meg tudlak érteni, én is így vagyok, nincsenek barátaim, és mániás depresszióval kezelnek. De az öngyilkosság... Az ms. Mert annyi embernek hiányoznál... És ha hirtelen csak egy ilyen jut az eszedbe, már akkor sem éri meg.

2011. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyonis tudom milyen érzés,általánosban mindíg útáltak, nem csak osztálytársak,az egész iskola,mert nem sűlyedtem,jó tanuló maradtam,nem cigarettáztam,nem jártam mocskos diszkóba meg hülye bulikba,nem engedtem,hogy a söpredék magával rántson a pusztulásba és a végső megsemmisülésbe.Én attól mindíg keményebb voltam.


Megedzették a lelkem és már keményebb vagyok(Mind testileg,mint lelkileg),ma már nagyon könnyen eleresztek a fülem mellett egy nagyobb,esetleg csoportos baszog@tást is!


Magadnak felej meg és boldog leszel.(én így gondolom és nálam ez bevált)


Már középiskolás vagyok,és ez az osztály nagyon jó. Össze se lehet hasonlítani az általános osztályommal.



Légy erős!

2011. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!