Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki utál az osztályból....

Mindenki utál az osztályból. Depressziós vagyok miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm az egész osztályból, és már eddig is úgy éreztem, hogy mindenki utál. Eddig nekem nem mondta el, de most végre bevallotta, hogy tényleg mindenki utál. Nem tudom mit csináljak, utálok élni, öngyilkos akarok lenni!

az a baj, hogy valami nagyon nem stimmel velem, mert előző suliból is kiutáltak, azért jöttem ár ide, és már 1. napon gyűlöltek. Meg akarok halnI!!!

hogyan csináljam? Mindennap sírok és nem tudok élni, a tanulmányi átlagom lecsúszott. mit tegyek? nem bírom ezt tovább!!!!

14/l


2011. jan. 6. 20:21
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy én 6 osztályosba járok, szóval még 5 és fél évig kell kibírnom (ha kibírom)

nagyon nehéz... :'(

2011. jan. 8. 15:25
 22/26 anonim ***** válasza:
63%
Én is így voltam.
2011. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
73%
Átérzem a helyzetedet. Az emberek alaptermészete az irigység, hogy azt, aki náluk jobb, megalázzák, kiutálják. Én a leveled alapján azt mondom, nem benned van a hiba. Pont az ellenkezőjét: szerintem csak sok mindenben jobb vagy náluk, talán jobban tanulsz, szeretnek a tanárok, szép a külsőd, jobb vagy sportban. Ez már elég ok arra, hogy néhány irigy kislányból jöjjön a gyűlölet feléd. Nálam is ez volt a helyzet. Engem minden egyes ötösömért és versenyeredményemért utáltak. Sírtam is sokat miatta, amíg kisebb voltam. De ez csak megerősített. Megváltoztam és ma már csak erősít ha látom hogy irigységből utálnak. Annál több akaraterőt ad és meg akarom mutatni, hogy igenis jobb vagyok még ennél is. Ezt vedd figyelembe:) És mintha meg se hallanád. Csak a saját dolgaidra koncentrálj, arra hogy minél többet elérj az életben, a suliban. És mosolyogj az irigy ribizlikre. Ezzel maximálisan visszavágsz, garantálom. Unalmas életük lehet ha mindig veled vannak elfoglalva. Tényleg szánalmasak az ilyen kis emberek. Azért írok most ilyen nagy indulattal, mert ennyi idősen ugyanúgy éreztem, mint te. Kitartás! 19/l
2011. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. ápr. 6. 17:17
 25/26 anonim válasza:

:( sajnos velem is ez van

A legjobb barátnőm elment a sulibol és most mindenki engem közösít ki... nem értem, hogy mért... Én nem csináltam semmit a legnagyobb félrelépésem tán az volt hogy elkértem a házi feladatot amikor beteg voltam.... A baj csak az viberen mindenki olyan nagylegény és addig szidnak , mert "bevettem őket egy csoportba" (pedig nem én voltam) amig ki nem lépek és el nem kezdek sirni......

Sajnos mindegyik osztályba van kb 3 vagy 4 kiközösitett ember... Azért mert egy parányit más az illető...

Én is minden este szoktam miattuk sirni :*(

Az a baj, hogy nem lehet nem tudomást venni ezekről az emberekől... Mert az nem normális ha egy nap 6 órában ülsz és senki nincsen aki hozzád szolna....... Egyetlen megoldás van ha az osztályba nem csak téged közösitenek ki akkor barátkozz a hozzád hasonlóan számkivetetekkel.

2015. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 séllei lászló válasza:

Üdvözlök mindenkit!

Velem valahogyan pontosan ugyanez a helyzet...

Mindenki utál az iskolámban, nem tudom miért, annyira jó tanuló sem vagyok hogy irigyek legyenek rám, viszont azért hülye sem vagyok, Nekem is szintén egy-két olyan barátom van, de ők olyan jó barátaim, hogy az életem rájuk bíznám.

Velem annyiban más a helyzet, hogy egyik napon nyaliznak nekem, másikon meg már tiszta szívből gyűlölnek...

velem 1.osztály óta csinálják ezt, és most vagyok 6.osztályos

Nem tudtam ezzel olyan sokat segíteni, de KITARTÁS!!! :D Hagyd figyelmen kívül őket, hiszen azt sem érdemlik meg hogy észrevedd őket :)

Sok szerencsét, sikert!

13/F

2016. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!