Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan oldhatnám a gátlásaimat?

Hogyan oldhatnám a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy nemmerek odamenni ismeretlen csajokhoz. Valamiért az agyam nemengedi és földbegyökerezik a lábám.

Az alkohol kilöve mivel nembírom és sokat kell innom hozzá, hogy feloldódjak.

Eddig 2 csajt buktam magam miatt pedig ott volt rá az alkalom.

Kissé zárkózott ember vagyok, alapvetöen optimista de valahogy ez nemelég.


2011. jan. 11. 22:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

tehát az iskolából.

létezik egy sokak által elfogadott aranyszabály, miszerint nem kavarsz olyannal, akit nem akarsz egy esetleges szakítás után minden nap látni. iskola, munkahely... ha téged nem zavarna, akkor ezen túlléphetünk.

ha meg van kifogásod, miért vagytok egy helyen, akkor bármilyen sulis dolgot fel lehet hozni, hogy megszólítsd őket. kezdj el beszélgetni olyanokkal, akiket gyakrabban látsz. pl "láttalak már párszor...blabla" és akkor jöhet hogy melyik osztályba jár, hogy hívják, és a körítőszöveg. elkezded kérdezni az eredményeiről, melyik tanárt utáljátok közösen, milyen zenét hallgat, stb. ha már van kifogásod a elszólításra, utána csak beszéltetni kell. megismeritek egymást, és ha kedveled, meg ő is téged, akkor közelebb kerültek egymáshoz... a lényeg, hogy maradj laza, ne az elutasításon agyalj, hanem érezd jól magad vele. ha látja, hogy "magabiztos" vagy, akkor nem valószínű hogy elhajt (a nők sokszor a saját bizonytalanságuk hiánya miatt vonzódnak a határozott férfiakhoz, és a saját szorongásuk miatt a lazákhoz).


most nem akarok pszichológiai részletekbe menni, de valahol érthető is, hogy egy bizalomkeltő ember több kapcsolatra tesz szert.


hazugság lenne azt mondani, hogy a külső nem számít, de a belsőn többet lehet dolgozni. esetleg rá lehet dobni egy kis felsőtesttel, hajjal, ruhával, feltűnő külsővel, de a színjátékoknak nem vagyok híve, nem ajánlom az ilyen "szuperizmos gótharcos vagyok, engem nem ért meg senki és a nők is csak átvernek, gyere vigasztalj meg..." :) legalább is ha komoly kapcsolatot akarsz(meg amúgy is), nem érdemes hülyíteni másokat.

2011. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!