Lesz valaha barátom?

Figyelt kérdés
16 vagyok, eddig nem sok barátom volt, aki most van, ő is legtöbb idejét egy másik lánnyal tölti, mert több órájuk van együtt. Nagyon visszahúzódó vagyok, csak akkor beszélek, ha kérdeznek, és tudom, hogy ez sokaknak nem teszik, mert nem egy némát szeretnének barátnak. Viszont nagyon segítőkész, kedves és jó hallgatóság vagyok (én legalábbis így látom). A középiskolában reménykedtem, de valahogy nem találtam rá az "igazira". Még lehet rá esélyem? Mondjuk egyetemen/fősulin? Vagy nyáron, ha kimozdulok? Csak mert nem tudok megváltozni, akárhogy is akarok.
2011. febr. 10. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még ahhoz,hogy ezen szomorkodj.Lesz barátod,csak vigyázz,kit fogatsz a bizalmadba.A barátság nagyon összetett dolog.Nem csak buliból,beszélgetésből,hülyülésből áll.Ha találsz olyan embert akinek hasonló az érdeklődési köre,a nyelved is biztos jobban megered.
2011. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
anyukám a hozzáállásodra azt mondaná, hogy világvége-hangulat! Hidd el én is ilyen voltam, de nem a pasik miatt, sosem érdekeltek nagyon... még csak 16 éves vagy! bőven van időd még! egyébként ugyanilyen típus vagyok,de képzeld el , így is rámtalált a szerelem, csak legyél boldog, érezd magad jól és mikor eljön az idő, akkor jön a szerelem is. Mindig akkor toppan be a szerelem , amikor a legkevésbé számítunk rá.
2011. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Dettó ugyanez vagyok, csak 15 évesben :)

De tényleg, mintha az én állapotomat írtad volna le...

Azzal még kiegészítem, hogy ha fel tudok pörögni, akkor árad belőlem a hülyeség :)


Én nem aggódom, előbb-utóbb biztos eljön az az ember, akivel kölcsönösen megértjük egymást :)

Te se add magad lejjebb, nem neked kell lesüllyedned mások szintjére, hanem nekik hozzád emelkedni, és ettől leszel különleges ember :)


Egy szintén "magányos", 15/L :)

2011. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem szerelemre gondoltam, csak barátságra, de köszi :)
2011. febr. 10. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
van olyan ember aki erénynek tartja azt hogy nem sokat beszélsz! :) - de nyugi, 16 évesen még nincs semmi gond, ha 26 évesen lenne ez a helyzet akkor lenne gond. légy türelemmel, és nem kell erőltetni semmit, de ha van véleményed valamiről akkor csak bátran nyisd ki a szád
2011. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, és én is barátságra gondoltam :DD
2011. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. febr. 10. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Persze,hogy lesz.Idő kérdése csak..21/F
2011. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

lesz.

nektek lányoknak nagyon könnyű dolgotok van etéren.

2011. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: miért is?
2011. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!