Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítsen, mit kezdjek...

Valaki segítsen, mit kezdjek az életemmel!?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, Budapesten élek.

Már 4 hónapja nem találok munkát, a munkanélküli központból csak március végéig kapok pénzt, utána semmi, egy fillérem nem lesz.

A családom baromira el van adósodva.

Imádok énekelni, tehetségesnek tartanak, szakemberek is!

De nincs lehetőségem az énekléssel sem kezdeni semmit.

Próbáltam zenekart alapítani, nem jött össze, voltam 2003-ban a Mega...-ban, ott az elődöntőig jutottam, mert hamisan énekeltem és kiestem.

Zeneiskolába jelentkeztem, de nem vettek fel, mert az elméleti részben nem vagyok jó.

Kottaolvasás, szolfézs, meg ilyenek és hangszeren sem játszom.

Külföldre nincs pénzem kimenni dolgozni, csak baby-sitterkedni tudnék kimenni nagy nehezen, de ott csak zsebpénzt adnak, és nagyon nem szeretném itt hagyni a családomat, barátaimat, a kutyámat.

Nagyon lelkizős vagyok, nagyon magamba tudok fordulni...

Mit tegyek??


2009. febr. 27. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Fúúúúúú ha itt élnél Szerbiában most rohannék hozzád, én is ugy ahogy tudok énekelni, és nagoyn ki szeretném próbálni milyen ha együttesbe vagyok, zongorát tanulok, és sztem annál fogok maradni, a gitár nem nekem való, egy női hang jól jönne, egy gitár, egy basszusgitár, egy dob :) pfffff a francba......

Hát amugy nem sokat tudok mondani, próbálj munkát találni, ez van :( lehet hogy egy magyarországi többet tudna mondani, de ha egyszer erre jársz szivesen beszélnék veled, irj egy privit esetleg :D


17-f

2009. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha van lehetőséged külföldre menni bébiszitterkedni, akkor ne szalaszd el. Angliában pl. jobban keresnek mint idehaza az orvosok...

De vigyázz hogy milyen cégen keresztül mész, nehogy embercsempészekhez kerülj. (referenciákat ellenőrizni)

2009. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én babysitterkedem jelenleg is. Kint vagyok 5 hónapja és én is hasonló okok miatt jöttem ki. A zsebpénz nem rossz tudsz gyűjteni, ha okosan állsz a dolgokhoz. Viszont legfőbb szabály, mindent megbeszélni és lefixálni, ami a rád eső feladatokat illeti, mert a családokkal elszaladhat a ló és csak azt veszed észre többet dolgozol, mint amennyiért a pénzt kapod.

Nekem nagyon nehéz volt megszokni a távol létet, de úgy kell felfogni, hogy ez egy átmeneti állapot és minden nappal közelebb kerülsz ahhoz, hogy hazamenj!

Az "aupair ügynökség" megválasztása tényleg fontos, hisz tőlük függ, hogy jó helyre kerülj!!!!

Sok sikert mindenhez!!!!!

2009. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor kellene a zenei tehetségedet kihasználni, ha már megalapoztad a jövődet, mert a zenei szakma nem mindenkinek jön be. Mással kellene próbálkoznod először, ami stabil megélhetést biztosít. Milyen más területek érdekelnek? Milyen képesítéseid vannak? A zene nagyon szép dolog, de a legtöbb ember nem tud belőle megélni. Szerintem semmi sincs veszve, de ahhoz stabil alapok kellenek, hogy belekezdj egy ilyen bizonytalan kimenetelű dologba.
2009. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!