Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok megbízni az...

Miért nem tudok megbízni az emberekben?

Figyelt kérdés

Jó ideje csak a rosszat látom mindenkiben!

Mondjuk előzményei, egy rakás visszaélés, becstelenség amit ellenem elkövettek!

Mára senkiben sem bízom!

Lehet ezt "gyógyítani, ha igen hogyan?


2009. márc. 1. 08:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok bízni senkiben,m utálom pl ha mondok vmit,előbb-utóbb visszahallom másoktól. Utálom,ha mondanak vmit a szemembe,aztán másnak meg mást mondanak,akár az ellenkezőjét. Utálom,ha pletykálnak,nem az igazat mondják,kibeszélnek a hátam mögött...
2009. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ezzel én is így vagyok de nem úgy h az emberekben hanem azokban nem bízok akivel esetleg összejövök régebben volt egy kapcsolatom és mióta vége lett egyszerűen szeretni alig tudok mindenen felkapom a vizet és tényleg nem bízok bennük állandóan azthiszem h más van neki mindenen felkapom a vizet ijesmi nagyon nehéz és így nem is találok senkit akivel több ideig tartana főleg az a legrosszabb h semeik nem is próbál segíteni :( egyszerűen elvesztettem a bizalmam
2010. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én azóta nem bízok meg senkiben amitóta elárult a legjobb barátom
2010. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!