Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyik osztálytársam hazudott...

Egyik osztálytársam hazudott rólam az osztályfőnöknek aki már így is utál. Valami bosszú ötlet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok én ilyen bosszút álló de most muszály lesz!

Van egy fiú az osztályabn. Múlt héten beteg voltam és az osztálytársam hazugságokat terjeszt rólam az osztály és az osztályfőnök előtt... Nem volt ezelőtt semmi bajom ezzel a fiúval de most mintha minden más lenne. Osztályfőnök már így is gyűlöl mert van 1 barátom (akit nagyon szeretek már 10 hónapja:D ) és szerintem osztályfőnök ezért utál mert hát "pasizok". A lébyeg hogy bosszút akarok állni de azért úgy h ne kapjak figyelmeztetőt a suliban. Pl. olyanokra gondoltam hogy felveszem telón hangra hogy: xy új üzeneted érkezett. És egy szigorúbb tanár óráján lejátszanám... Vagy rájönnének?

Köszi előre is a válaszokat! 14/L


2009. márc. 2. 21:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! majd igyekszem!
2009. márc. 6. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!