Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem túl gáz a helyzet?

Nem túl gáz a helyzet?

Figyelt kérdés

igazából senkivel nem tudok normális emberi kapcsolatot kialakítani, mert képtelen vagyok, csak a családtagjaimmal vagyok ugy el. amióta elköltözött a legnagyobb tesóm, állandóan beteg vagyok, szégyellem kimodnani de ő a legjobb testvérem , őt kedvelem a legjobban,és hogy nincs itt teljesen megbolondulok, lassan saját családja lesz, és már semi nem olyan mint régen volt :( :( teljesen megváltoztam, egy idióta majom lettem hogy nem foglalkozik velem egy szemernyit sem :''''((állandóan amiatt sírok hogy emnnyire hiányzik, jobban szeretem mint a szüleimet egy igazi példakép csak jó tulajdonsága van, és annyira hiáynzik hogy hihetetlen.

.. és csak ő volt az akivel játszottam meg tanultam tőle sok mindent a makettezésről.

viszont soha nem voltak barátaim, soha, még oviban meg áltiskolában se és középsuliba sem.

általában ugy van hogy odajön hozzám valaki , pár hétig beszélünk 1-2 órát naponta, hetente, aztán támad egy olyan érzésem hogy nem vagyok szabad ember, és nem csinálhatom azt amit akarok mert van itt egy személy aki napi-heti szinten leköt.. igazából nem tudom elmagyarázni ezt az érzést, és ilyenkor mindent elkövetek hogy lekopjanak rólam. ez kicsit olyan mintha bunkó lennék de nem azért csinálom, jó korábban azért csináltam, de most már nem azért, hanem mert ugy érzem hogy korlátozni akarnak, és jobban szeretek saját magam lenni, eléggé céltudatos vagyok, és ezért arrogánsnak ,egoistának néznek, sokan el is fordulnak tőlem, mert félreértenek. viszont annyira rossz amikor megkérdezik hogy ki a legjobb barátod ??? nem mondhatom azt hogy senki...


2011. máj. 1. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Áh én is ilyen vagyok, ha egyedül kell lennem magányos vagyok, ha valakim van, akár barát, akár párkapcsolatban élet, úgy érzem, hogy elveszik a szabadságom. Fura érzés :/ Nem ismerem az ellenszerét.
2011. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:/

nem érzem magam magányosnak ha egyedül vagyok.


..ha valami nem világos akkor kérdezni szabad. :DDD

2011. máj. 1. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem pont ilyen vagyok, de különcnek különc!

Annyit tanácsolok, ne akarjatok olyanok lenni mint "mindnenki". Ne szégyelld hogy te úgy érzed jól magad, hogy nincs legjobb barátod! Éld az életed ahogy jól esik, és igyekezz elkerülni mindent amit a "tömeg" rád akar erőltetni!


Nagyon megértelek és bízok benne sikerül elfogadnod önmagad, és sikerül "nem hasonlítgatnod magad" másokhoz.


Ha valami miatt nem érzed jól magad, akkor változtass, de más emberek (akik nem legalább a barátaid) ne változtass magadon.

2011. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok :S Nem tudom, hogy változtathatnék.
2011. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!