Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem unjátok halálra magatokat...

Nem unjátok halálra magatokat a nyár első pár hetében?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 07:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
uccsó kommentesnek: 13 vagyok.......
2011. jún. 21. 11:28
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem neked írta kérdező:D
2011. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
általánosságban értette, én meg kivontam magam ebből
2011. jún. 21. 15:24
 14/25 anonim ***** válasza:

Már találtam hobbit. Egész nap verem a faszomat a gép előtt.

Tök jó dolog,próbáld ki! 10 év alatt 40es karom lett.

De csak a jobb kezemen.

Így elég hülyén néz ki.

2011. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Na, kedves kérdező, nem (feltétlenül) beszólni akarok, de ennyi a világlátásod?

Én speciel érettségizek, úgyhogy egyelőre amiatt nem unatkozom, amint végzek, már halomban vár a munka a gépen, úgyhogy azzal is elleszek egy ideig, utána pedig végre kipihenhetem magam (pár nap erejéig), mert már az utána lévő hetekre is kilátásban van nem is kevés tennivaló.

Találd fel magad, keress barátokat, dolgozz, tapasztalj egy kicsit és azután értelmezd újra a kérdésedet (lehet, hogy ez évekbe telik ám).

2011. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
én egész évben. Minden napom egyforma :S Aztán még örülhetek ennek, mert ilyenkor legalább nincs betegség stb.
2011. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
08:11: "-_- hangsúlyozom hogy 13 vagyok (2xra) nem érettségizek, nem dolgozok (kivéve házimunka, mosogatás pl.) és a kérdés rátok vonatkozott, nem rám, szóval nem az volt, hogy " Unatkozom, mit csináljak a nyáron?" hanem a fent látható kérdés ami, rátok vonatkozik. Én nem unatkoz/tam/ok, csak kérdeztem, tőletek.
2011. jún. 25. 10:42
 18/25 anonim ***** válasza:

én annyira nem unatkozok, nincs pénz szakemberre ezért én fejezem be a házat.Vakolás,betonozás,burkolás,gletelés,asztalos munkák egyén apróságok.mellette járok kondizni majdnem minden nap,hogy jól nézzek ki.Napozni is szoktam.

DE van mikor elkap az unalom,és olyankor leülök iszok egy sört vagy a motorom szerelem,és arra a lányra gondolok akit elszalasztottam 1 éve.aki már felnőtt nő és azért keményen dolgozok az alkatomon,hogy egy jó alkatú férfiként tudjam újra meghódítani :S

2011. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én az ilyen kérdésektöl unom halálra magam.Eredj el dolgozni a sóbányába ott nem fogsz unatkozni.
2011. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Csinálj 100 ál Facebook Accountot és találj ki örültebbnél örültebb dolgokat ezeknek az emberkéknek, majd jelölgesd be mind a 100-at egymással. Azután rakjál fel ujabb infokat immáron az ujdonsült ismerősökkel ezután a további felhasználókkal lájkold meg kommentezd. Garantálom hogy őszig nem végzel vele :D
2011. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!