Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem unjátok halálra magatokat...

Nem unjátok halálra magatokat a nyár első pár hetében?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 07:42
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én nagyon =( 12 éves vagyok, a munkám csak a házimunka, még menhelyre is elméletileg fiatal vagyok, itthon meg csak punnyadok. Nyelvet kéne tanulnom, de angolt, bár németes vagyok, de tanár nélkül nem olyan jó, nem tudom a kiejtést, nem tudok kérdezni, ha valamit nem értek. A németet akarom hétfőtől elkezdeni ismételgetni, meg a törit... :S Nyáron sincs jobb dolgom mint a tanulás komolyan mondom, mert csak gép, tv, udvar, konzol. Az állatokkal is foglalkozok, de nagyon rossz, tavaly több lehetőségem volt nyaralni =S
2011. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
nem mert nyelvvizsgára kell tanulnom július elejéig, vizsga lesz, illetve előrehozottan érettségiztem. ... :D
2011. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Ithon punyadok, UNATKOZÓÓÓÓK, segitsetek mit csináljak???
2011. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Torpetipi ***** válasza:
Nem
2011. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 PoisonJoker válasza:

Én jól eltöltöm az időmet az első pár hétben is.

https://www.youtube.com/watch?v=mgewTZG-jBs

2014. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!