Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül vagyok, senkim sincs,...

Egyedül vagyok, senkim sincs, hogy tovább?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok. .Barátaim nincsenek.soha nem értettem h miért...Itt az egész nyár és itthon kell üljek...Nincs kedvem már lélegezni sem....A sportok se kötnek le...az olvasás se...Koncertre mennék,de egyedül oda is szar.
2011. jún. 20. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kár, hogy ilyen messze laksz :S

Amúgy én filmezni fogok nyárom meg angolt tanulni.


17/F

2011. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sajnos én meg kicsit idősebb lány vagyok, úgy hogy nem téma. de amúgy, én anno 15 évesen kezdtem dolgozni. nem tudom ma hogy van, de akkor ha a 16. életévemben jártam, akkor már dolgozhattam a fürgediáknál. bocsi nem akarom rád erőltetni! csak gondoltam szólok.
2011. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

jaja diákmeló hogy felejthettem ki én is....

ott is vannak jó arcok:))))

2011. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
nincs kedved barátkozni velem? vegyél fel msnre: maked09@hotmail.com :) szívesen járnék veled koncertekre énis imádom de most magányos vagyok
2011. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
felvettelek:)
2011. jún. 20. 13:46
 16/16 anonim válasza:
nyár van meny ki a strandra ott ismerkedhetsz meg minden ... ott vannak a szomszédok azokkal is ismerkedhetsz és ha nem találsz így se barátokat ott van az internet rengeteg közösségi oldal,portál van sok szerencsét :P
2011. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!