Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 éves létemre semmi életcélo...

20 éves létemre semmi életcélom, csak vegetálok napról napra. Vannak még hozzám hasonlók?

Figyelt kérdés
Alig mozdulok ki a lakásból, nincsenek barátaim, nem élek közösségi életet, egész nap csak alszok, filmezek vagy netezek. Semmi kedvem az élethez, de a változásra se vagyok képes.
2011. jún. 21. 21:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
01:10-es, vigasztal is, hogy nem vagyok egyedül, de leginkább megrémít a jövőmet tekintve.
2011. jún. 22. 09:31
 12/35 anonim ***** válasza:
83%

Szia


Én 21 éves vagyok, és 2 éve minden napom ugyanolyan. Bent a házban, egyedül, számítógép TV. Céljaim vannak, de egyszerűen nem tudom elkezdeni az "életet". Mert ugye ez nem az. Valamikor erőt kell vennem magamon, mert...ez nem élet, az előbb is mondtam. Nagyon szomorú dolog.

2011. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
09:53, és miből élsz meg? Gondolom a középiskola után kezdődött (nálam kb általános után).
2011. jún. 22. 09:56
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
A középiskola után kezdődött, igen. Elmentem egyetemre. Akkor kezdődött. Otthagytam, 1 éve vagyok itthon, a szüleim tartanak el. Most felvételiztem egy suliba, ami érdekel, és tudom hogy azt szeretném csinálni. Fel is fognak venni, de addigra rendbe kell hoznom magam. Még van 2 hónapom. Ez eddigi életem legrosszabb időszaka, de annyi előnye volt, hogy tudom milyen életet szeretnék, és milyet nem. Csak nem tudom, lehetek e még büszke valaha magamra, ez miatt, mert túl gyenge voltam ennyi időn keresztül változtatni. Nehéz legyőzni önmagadat.
2011. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Légy büszke arra, hogy sikerül túljutnod egy válságon, és örülj neki, hogy csak 1 évet csesztél el az életedből. Ahogy mondtad, az a fontos, hogy legalább rájöttél, mit akarsz.
2011. jún. 22. 10:13
 16/35 anonim ***** válasza:
Mostanában én is így vagyok, 25 évesen. Életcéljaim még lennének, de tudom h nem vagyok képes elérni őket.
2011. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, bár én távmunkákat vállalok neten. Teljesen jól megélek és van időm mellette filmezni/játszani/netezni :D Emberekből most elég annyi amennyi. Nem baj, mert a jövőben, ha akarok változtatni tudok majd. Bár elég valószínű, hogy elzarándokolok Tibetbe :D Viccet félretéve többnapos túrákra fogok menni, ide-oda amoda. Ez hiányzik nekem jelenleg :D
2011. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:

"Én is így vagyok, bár én távmunkákat vállalok neten."


Azokon belül mivel foglalkozol? Otthoni programozás,webszerkesztés?

2011. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Hmmm. Ugy gondoltam hogy ezzel csak én vagyok igy. :D Mondjuk nekem vannak céljaim, de elég keveset teszek értük.
2011. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Nekem inkább álmaim vannak, mint céljaim. Azért kicsit megkönnyebbültem, hogy még vannak páran rajtam kívül (habár nyilvánvaló volt), de jó megbizonyosodni róla.

Persze egyértelműen nem ez a megoldás a problémámra, de pillanatnyi hangulatjavítónak elmegy.:)

2011. jún. 22. 21:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!