Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már csak utolsó megoldásként...

Már csak utolsó megoldásként a petedonorság maradt! Segítenél, ha tudnál?

Figyelt kérdés
Ha van időtök, elolvasnátok? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2011. márc. 2. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Arra a kérdésre többször válaszoltam.

Végül megkértek rá?

2011. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egy 10 perce hívott sírva, hogy most jönnek a központból, és a doki mondta, hogy sajnos nincs más megoldás. viszonz a várólista 3-4 év, és 4000 euro. Komoly kételyek közt vagyok! Annyira megérdemelnék a babát, és annyira szivesen segitenék nekik, hogy nem tudom, ne ajánljam-e fel magamtól. Szörnyű ezt a tehetetlenséget átélni velük.
2011. márc. 2. 12:14
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a viszonyotok,és szereted őket annyira hogy boldoggá tedd őket,és belevágj ebbe a procedúrába,tedd meg.Nemes gesztus,és büszke leszel erre,több leszel ettől egész életedben!Én biztos hogy segítenék a (szűk)családom női tagjainak ha hasonló történne
2011. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Végigolvastam az előző kérdésed kommenteit.

Te tudod mit jelent anyának lenni?

A legszebb ami történhet egy Nővel,mikor anyává válik.

Ha lenne rá lehetőség Én biztos adnék esélyt Nekik rá,és segíteném őket,hogy ezt a csodát ők is átélhessék.

A kicsit meg gondolom Te is látni fogod,és amikor látod a kis családot,szerintem Te leszel csak még boldogabb,hogy ezt Neked köszönhetik.

Nagyon jó érzés amikor más általunk lehet boldog.

2011. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is adnék... Biztos hogy nagyon vágynak rá és biztos hogy nagyon jó szülei lennének a picúrnak :) Akkor miért ne?
2011. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen. Segítenék a családomban, ha ilyen probléma lenne. Mondom én ezt úgy, hogy április elején lesz a saját lombik műtétem, tehát hidd el, hogy átérzem a dolgot. A helyedben nem úgy gondolnék rá hogy mi lesz majd ha látod nőni a kicsit, hanem úgy hogy amit Te adsz az egy fizikai dolog. És inkább nézd azt mi az amit Ők nyernek vele.
2011. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én akkor is azt írtam, hogy adnék, de így még inkább megerősödött bennem az, hogy IGEN.
2011. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én egészen biztosan segítenék!! Méghozzá magamtól. Csodálatos érzés lehet, amit kaphatnának általad. Nekem az meg se fordult a fejemben, hogy az a baba az enyém lenne, hisz nem bennem növekedik, nem én szülöm meg. Akik meg ondóssejtet adnak, a spermabankban ők mit gondolnak szerinted? :) Hogy vajon hány gyerekük szaladgál szerte a világban? :)) Hát ez nem így működik. Nem a TE MAGZATOD lesz a picike, hanem a TE PETESEJTEDBŐL lesz nekik magzatuk. Nagy különbség ám :)
2011. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes.

Az előző kérdésnél,mindenki tiltakozik ellene,itt meg szerencsére mindenki segítene.

Ha úgy érzed tedd meg,hisz tényleg fantasztikus az amit Te adhatsz Nekik.

És Én is úgy gondolom,hogy az a baba az övüké lenne,de nem lenne Nélküled.

2011. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat. Az nekem is feltűnt, hogy az előző kérdésnél több volt a nemleges válasz, most meg mindenki átérzi a súlyát a dolognak. Szerintem megbeszéljük a férjemmel, aztán meg velük. De nagyon nagy dilemma. :(
2011. márc. 2. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!